Picture
Per ilgą savo karjerą garsus scenaristas ir režisierius Richardas Curtisas taip ir nepriprato būti garsiu, reguliariai bendrauti su žiniasklaida ir pozuoti fotografams. Mieliau šešėlyje liekantis vyras teigia, jog darbai privalo kalbėti patys už save, tačiau, regis, pralaužti tylos sieną ryžosi pristatydamas netrukus į kinus atkeliausiantį savo naująjį filmą „Laiko tiltas“ (angl. „About Time“).

„Apie šį filmą svajojau dvylika metų“, - atvirauti pradeda režisierius, - „Ilgai nesiryžau parašyti scenarijaus, nors visuomet nešiojausi savo viduje. Matyt, dabar tiesiog atėjo filmui tinkamas laikas.“ Nepaisant režisieriaus gerbėjų ilgai laukto filmo, panašu, jog jis gali tapti paskutiniu. Filmų „Tegyvuoja meilė“ (angl. „Love Actually“, 2003) ir „Laivas, kuris veža“ (angl. „The Boat That Rocked“, 2009) režisierius, kultinių filmų „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ (angl. „Four Weddings and a Funeral“, 1994), „Bridžitos Džouns dienoraštis“ (angl. „Bridget Jones's Diary“, 2001) bei „Noting Hilas“ (angl. „Noting Hill“, 1999) scenaristas prisipažįsta, jog „Laiko tiltas“ – paskutinis režisūrinis jo karjeros darbas. Paklaustas kodėl nusprendė baigti režisieriaus karjerą režisierius teigia nežinantis, tačiau juntantis, jog šis filmas taps paskutiniu jo karjeroje.

Picture
„Gyvenime ateina laikas, kuomet pasiekimai tampa nebe tokie svarbūs, norisi daugiau laiko skirti šeimai ir tam, ką, regis, moku geriausiai – scenarijų rašymui“, - tikina režisierius, teigiantis, jog režisieriaus kėdę reikia palikti esant savo karjeros viršūnėje. „Neatsisveikinu su kino pramone visam laikui, tačiau uždarau duris vienam jos kambarių - režisūrai“, - kalbėjo režisierius, juokdamasis, jog šis apsisprendimas galios tol, kol jis nepersigalvos.

Pagrindinis naujojo R. Curtiso filmo „Laiko tiltas“ herojus – 21-erių Timas (akt. Domhnall Gleeson), vieną dieną sužinantis netikėtą naujieną – visi jo šeimos vyrai geba keliauti laiku, tereikia rasti nuošalią vietelę ir mintimis grįžti į akimirką, kurioje norėtum atsidurti dar kartą. Merginų dėmesio ir populiarumo visuomet stokojęs vaikinas ryžtasi naująjį savo talentą panaudoti kilniam tikslui ir susirasti merginą. Taip į jo gyvenimą ateina Merė (akt. Rachel McAdams) – vintažinius drabužius dievinanti keistuolė, kurią užkariauti pasirodo ne taip jau ir paprasta – kaip paaiškėja, net ir kelionės laiku veikia su trukdžiais...

Nuoširdumu ir šiluma kerinti filmo „Laiko tiltas“ istorija, lydima talentingų aktorių ir puikaus garso takelio kinuose nuo rugsėjo 27 dienos!
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1