Picture
Kovo 14 dieną kino, pramogų ir žiniasklaidos atstovai susipažino su viena garbingiausių ir tituluočiausių „Kino pavasario“ programų – „Meistrai“, kurią šiais metais pristato „Omnitel“. Ši programa žiūrovus kasmet supažindina su naujausiais visame pasaulyje pripažintų režisierių darbais. Šiemet „Meistrų“ programa išsiskiria Azijos šalių atstovų gausa: puikius filmus žiūrovams pristato tokie kino genijai kaip Takashi Miike, Kim Ki-dukas, Bongas Joon-ho, Tsai Ming-liangas ir kiti.

„Stebint išankstinės bilietų prekybos rezultatus, akivaizdu, kad lyderiauja trys „Meistrų“ programos filmai: japonų juosta „Koks tėvas, toks ir sūnus“, geros muzikos siūlantis filmas „Groja Liuvinas Deivisas“ ir Romano Polanskio „Venera kailiuose“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka režisieriaus žmona Emmanuelle Seigner. Žiūrovams rekomenduoju nepraleisti ir šešiems „Oskarams“ nominuotos komiškos dramos „Nebraska“, tikrais įvykiais paremtos istorijos „Filomena“, kurioje vaidmenį atlieka geriausia aktore pretenduojanti tapti Judi Dench. Ji dar kartą   įrodo, kad yra tikra profesionalė, kuri gali įkūnyti tiek Džeimso Bondo viršininkę, tiek paprastą ir kuklią airę. Prancūzų režisierės Claire Denis filmo „Niekšai“, kuriame epizodinis vaidmuo atiteko mūsų šalies režisieriui Šarūnui Bartui ir kitų dėmesio vertų „Meistrų“ programos filmų, kurių repertuare – net aštuoniolika“, - sako „Kino pavasario“ meno vadovė Santa Lingevičiūtė.

Picture
 „Meistrų“ programoje – tik stiprių nervų žiūrovams rekomenduojamas Pietų Korėjos režisieriaus Kim Ki-duko kontraversiškas darbas „Mėbijaus juosta“. Pranešama, kad per pasaulinę filmo premjerą Venecijos kino festivalyje filmo vaizdai supykino kai kuriuos žiūrovus.

 Ši programa turtinga ne tik garsių režisierių vardais, bet ir visu pulku kinomanams puikiai pažįstamų aktorių. Broliai Coenai savo filme „Groja Liuvinas Deivisas“ atskleidžia visai kitą aktorės Carey Mulligan veidą – šioje juostoje ji vaidina be makiažo ir įprastų stilingų drabužių. Minėtame filme susitinka Holivudo žvaigždynas: „Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuotas Oscaras Isaacas, Justinas Timberlake‘as, Johnas Goodmanas, Ethanas Phillipsas. Filme „Zero teorema“ vaidmenis sukūrė dviejų „Oskarų“ laureatas Christophas Waltzas, Tilda Swinton ir Mattas Damonas.

Vienas laukiamiausių „Kino pavasario“ reginių – net keturias valandas trunkantis prieštaringas danų režisieriaus Larso van Triero kūrinys „Nimfomanė“, pasakojantis apie erotinį moters gyvenimą. „To ir reikėjo tikėtis – į šio filmo seansus Vilniuje visi bilietai jau išpirkti. Kauniečiai taip pat turėtų suskubti, kol dar turi paskutinę galimybę įsigyti bilietus į šią skandalingą juostą“, - ragina „Kino pavasario“ programos sudarytojas Edvinas Pukšta.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1