Picture
Kaip praneša The Hollywood Reporter, iš naujojo režisieriaus Ango Lee filmo „Pi gyvenimas“ (orig. „Life of Pi“, 2012) buvo pašalintas aktoriaus Tobey Maguire, žinomo Žmogaus voro amplua, vaidmuo.

Į finalinę filmo versiją nepatekę epizodai buvo pašalinti dėl gana keistos priežasties. Anot filmo kūrėjų, režisierius pamanė, jog T. Maguire yra pernelyg garsus vaidmeniui filme „Pi gyvenimas“ ir išsiskyrė tarp mažiau populiarių aktorių bei filme vaidinančių kino debiutantų. Iš pradžių garsiajam Žmogui vorui buvo patikėtas nedidelis rašytojo, interviuojančio pagrindinį filmo herojų, vaidmuo, tačiau finalinėje filmo versijoje šį vaidmenį atliks aktorius Rafe Spallas, Rolando Emmericho filme „Anonimas“ (orig. „Anonymous“, 2012) suvaidinęs Šekspyrą bei pasirodęs sero Ridley Scotto juostoje „Prometėjas“ (orig. „Prometheus“, 2012).

Picture
Režisieriaus A. Lee teigimu, „Pi gyvenimas“ sukurtas besidarbuojant su tarptautine aktorių ir specialistų komanda. Vyras pridūrė besižavintis aktoriaus Tobey Maguire talentu ir išreiškė viltį ateityje pratęsti jų bendradarbiavimą.

„Aš palaikau Angą ir šį jo sprendimą“, - tvirtino režisieriaus sprendimo neįžeistas T. Maguire ir prisipažino, jog režisierius parodė jam galutinę filmo versiją. „Tai, ką išvydau, yra tiesiog nuostabu“, - sakė aktorius T.Maguire, filmavęsis ankstesniuose A. Lee filmuose kaip „Lenktynės su velniu“ (orig. „Ride with the Devil“, 1999) bei „Ledinis vėjas“ (orig. „The Ice Storm“, 1997).

Kino kritikų ir žiūrovų šiltai sutiktas filmas „Pi gyvenimas“ yra vienas iš rimčiausių kandidatų į Oskaro apdovanojimą. Įspūdinga kompiuterine grafika, kerinčia istorija ir kvapą gniaužiančiais vaizdiniais pasižymintis filmas pasakoja apie indų paauglį Pi (akt. Suraj Sharma), zoologijos sodo prižiūrėtojo sūnų. Jaunuolio šeimai nusprendus keliauti į Kanadą prasideda neįtikėtina Pi kelionė. Po laivo katastrofos jaunuolis atsiduria valtyje, kurioje jį pasitinka ne itin draugiškai nusiteikęs tigras, tačiau tai pasirodo esanti tik įspūdingos Pi istorijos pradžia...

Picture
Pagal Yann Martel romaną sukurtas filmas pribloškia. Nieko panašaus į realybę, bet kartu viskas labai logiška ir pagrįsta. Kai galų gale viskas baigiasi, sunku atsitokėti – kaip viskas paprasta. Bet kartu... tarsi antžmogiška.

Forum Cinemas informacijaLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1