Picture
Fantastikos gerbėjų kitąmet laukia tikra šventė – pasaulio kino teatruose bus rodoma fantastikos žanro klasika, legendiniai „Žvaigždžių karai: epizodas I. Pavojaus šešėlis. 3D“ (orig. „Star Wars Episode 1 The Phantom Menace 3D“) perdirbti filmą rodyti 3D formatu.

Režisieriaus George Lucaso įmonė „LucasFilm“ ir „20th Century Fox“ jau kuria planus apie kitų legendinės fantastikos epizodų konvertavimą 3D formatu. Režisierius tvirtina, jog tolesni veiksmai priklausys nuo pirmosios „Žvaigždžių karų“ 3D formatu sėkmės.

Picture
Filmo prodiuseris Rickas McCallumas buvo kur kas atviresnis ir išplėpėjo, kad jau konvertuojami ir tolimesnės sagos dalys. „Esame numatę, jog kasmet chronologine tvarka pristatysime po vieną „Žvaigždžių karų“ 3D filmą. Nesėkmės atveju konvertavimas bus nutrauktas, tad viską lemia pirmosios dalies sėkmė“, - tvirtino prodiuseris R.McCallumas.

Fantastikos mėgėjai japonai išrado originalų šio filmo reklamos būdą. Kaip praneša tinklapis JapanTrends, požeminiuose Tokijo traukiniuose vertikalias laikymuisi skirtas atramas pakeitė atramos, stilizuotos pagal garsiuosius „Žvaigždžių karų“ šviesos kardus. Idėjos sumanytojai ant ranktūrių sukonstravo mygtukus, kuriais keleiviai gali keisti ranktūrių spalvą ir jos intensyvumą bei bent akimirkai pasijusti džedajumi, ginkluotu šviesos kardu.

Picture
Nuo japonų neatsilieka ir šalia Naujosios Zelandijos krantų esanti Niujė (angl. Niue) sala, kurią 1774 metais atrado pats Džeimsas Kukas. Šios salos Vyriausybė į apyvartą ketina išleisti sidabrines dviejų dolerių vertės monetas, kurias papuoš „Žvaigždžių karų“ veikėjų portretai.

Kaip praneša „New Zealand International“, toks susitarimas buvo pasirašytas tarp „LucasFilm“ ir Naujosios Zelandijos monetų kalyklos. Vienoje monetų pusėje bus vaizduojama karalienė Elžbieta II, o kitą puoš Dartas Veideris, imperatorius Palpatinas, princesė Lėja, Joda ir kiti legendinio filmo personažai.

Picture
Monetas gali įsigyti viso pasaulio gyventojai, tačiau tik Niujė saloje jos gali būti naudojamos kaip teisėta atsiskaitymo priemonė. Į apyvartą ketinama išleisti apie 7500 tokių monetų. Tikimasi, kad riboto tiražo monetos bus populiarios tarp kolekcininkų. Būtent jiems leidėjai sukūrė specialų Darto Veiderio galvos formos monetų dėklą, parduodamą su keturiomis unikaliomis spalvotomis monetomis viduje. Norintieji monetas taip pat gali įsigyti ir „Tūkstantmečio laivo“ dėkle, kuris, kaip ir Darto Veiderio dėklas, atidarant skleis „Žvaigždžių karų“ filmuose girdėtus garsus. Tokio rinkinio kaina – apie 400 Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių. Norintieji jį įsigyti galės jau sausio mėnesį.

Picture
Lietuvoje fantastinė odisėja „Žvaigždžių karai: epizodas I. Pavojaus šešėlis. 3D“ savo kelionę pradeda vasario 10d.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1