Picture
Nuo balandžio 2 d. kino teatro „Pasaka“ organizuojama kino viktorina „Kovos klubas“ pateiks ne vieną naujovę, kurios tikimąsi, jog sudomins ne tik kino žinovus, bet ir visus mėgstančius gerą kiną žiūrovus.

Viena didžiausių kino viktorinos „Kovos klubas“ naujovių yra ta, jog žaidimas keliasi iš kino teatro „Pasaka“ į „Coffee inn“ kavinę, esančią Gedimino pr. 2. „Džiaugiamės, jog prie viktorinos organizavimo prisidėjo ir „Cofee inn“, suteikdami galimybę viktoriną įgyvendinti vienoje iš savo kavinių. Taip „Kovos klubas“  taps atviras visiems susidomėjusiems. Kavinės lankytojai, gurkšnodami kavą,  galės kartu spėlioti, atsakinėti į klausimus su viktorinos dalyviais, o gal net ir įsitraukti į kovą dėl pagrindinio prizo“, - sako kino teatro „Pasaka“ edukacinių projektų koordinatorė Guoda Ungulaitytė.

Dar viena naujovė – kino viktorinos klausimus ir užduotis rengė Justas ir Justas – sparčiai išpopuliarėjusio žaidimo „Dot the movie / Atspėk filmą“ „Facebook“ puslapyje įkūrėjai. Šio projekto iniciatoriai žada daug kino kadrų, garsų ir intriguojančių faktų apie filmus. "Džiugu, kad yra žmonių taip besidominčių kinu. Visų kinomanų su nekantrumu laukiam „Kovos Klube" pirmadieniais smagiai praleisti laiką. Viskas, kas vyksta gyvenime, jau yra buvę kine, tad mums visiems reikės tik pasidalinti savo prisiminimais“, - juokavo projekto bendrakūrėjai.

Naujame „Kovos klube” vienu metu galės žaisti visos užsiregistravusios komandos. Žaidėjams nereikės mokėti komandos registracijos mokesčio, tačiau kiekvienas dalyvis prieš žaidimą nusipirks vienkartinį bilietą į viktoriną, su kuriuo (be dalyvavimo ir puikiai praleisto laiko žaidime) bus pavaišintas „Coffee inn“ kava. Taip pat kiekvieno pirmadienio turo laimėtojai gaus pakvietimus į kino teatrą „Pasaka“.

Naujos komandos į žaidimą įsijungti galės bet kuriuo metu kol vyks kovos, balandžio–gegužės mėnesiais. Visos viktorinoje dalyvaujančios komandos rinks taškus, bus reitinguojamos ir kovos dėl pagrindinio prizo – kino kortelių, su kuriomis nugalėtojai turės galimybę tris mėnesius nemokamai lankytis kino teatre „Pasaka“!

Daugiau informacijos apie kino viktoriną „Kovos klubas“ internete:http://www.kinopasaka.lt/pamokos/viktorina-kovos-klubas/Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1