Picture
Šiuo metu aktyviai skirtinguose Europos kampeliuose anšlaginius pasirodymus rengianti Lana Del Rey nesiliauja stebinti ir džiuginti savo gerbėjų. Atlikėja vieną po kito pristato perdainuotus muzikos legendų hitus, o šią savaitę pristatė ir vieno laukiamiausių metų kino filmo „Didysis Getsbis“ (angl. „The Great Gatsby“) vieną iš garso takelio kūrinių – dainą „Young & Beautiful”, kuriai prognozuojama hito ateitis.

Lanos Del Rey naujausią darbą galite išgirsti čia: http://a.tumblr.com/tumblr_mlm50yyGkj1qllx3wo1.mp3#_=_


Naujausio Lanos Del Rey darbo „Young & Beautiful“ fragmentus buvo galima išgirsti jau kiek anksčiau – kai internetinėje erdvėje pasirodė kino filmo treileris.

Įdomu tai, jog Lana Del Rey kūrinį ne tik įdainavo, bet ir prisidėjo prie jo kūrimo. „Man buvo didžiulė garbė dirbti su Bazu Lurhmannu prie šio garso takelio, kuris yra adaptuotas vienam ypatingiausių kada nors parašytų kūrinių. Pats filmas yra jaudinantis, kerintis ir žavingas. Buvau sujaudinta galimybės rašyti dainą būtent šiam kino filmui“, – apie naujausią savo darbą kalbėjo atlikėja.  

Prestižinį Kanų festivalį gegužės 15 d. atidarysiančio kino filmo muzikinį takelį kūrė ir prodiusavo amerikiečių reperis Jay-Z. Pastarąjį su kino režisieriumi supažindino pagrindinį vaidmenį juostoje atliekanti kino žvaigždė Leonardo DiCaprio. Kino filme be Lanos Del Rey skamba ir paties Jay-Z, ir jo žmonos Beyonce balsas, Will.i.am, „The xx“, „Florence & the Machine“, Gotye, Fergie atliekami kūriniai.

Visas kino filmo garso takelis, kuriame skamba 14 kūrinių, bus pristatytas gegužės 6 d. Kalbama, kad jame Jay-Z sugebėjo sujungti „Didžiojo Getsbio“ laikmečio, Amerikos klestėjimo metų, trečiojo dešimtmečio ritmus ir šiuolaikinę muziką, džiazą bei hiphopą.

Bezo Luhrmanno režisuotas kino filmas Lietuvos kino teatrus pasieks gegužės 17 d. Drama sukurta pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo Franciso Scotto Fitzgeraldo literatūros klasika laikomą romaną. 1925 m. parašytas kūrinys jau buvo ne kartą ekranizuotas ir rodomas kaip Brodvėjaus spektaklis.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1