Picture
Jau netrukus Lietuvos kinus pasieks gerumu išsiskiriantis lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai „Meškiukas Padingtonas“ (angl. „Paddington“, 2014), pasakojantis draugiško ir geraširdžio meškiuko istoriją.

Klasikiniu anglų vaikų literatūros pavyzdžiu laikomas „Meškiukas Padingtonas“ sukurtas remiantis britų rašytojo Michaelio Bondo knygų serija, pirmąsyk išleista 1958-aisiais. Į 50 kalbų išversta knyga pasaulyje parduota daugiau kaip 35 milijonų kopijų tiražu. Lietuvoje M. Bondo knygos apie apelsinų džemą dievinančio meškiuko Padingtono nuotykius yra įtrauktos į Švietimo ir mokslo ministerijos rekomenduojamos literatūros vaikams sąrašą. Nors literatūros gerbėjams yra pažįstamu daugiau kaip pusę amžiaus, šis pasirodymas kine Padingtonui yra pirmasis – dešimtmetį brandinto projekto ėmėsi režisierius Paulas Kingas, padedamas prodiuserio Davido Heymano, dirbusio ties visomis filmų serijos „Haris Poteris“ dalimis bei juosta „Gravitacija“.

Picture
Meškiuko Padingtono istorijos išsiskiria neblėstančiu draugiškumu, gerumu ir propaguojamomis vertybėmis, tad nesunkiai pelno jį pažinusiųjų simpatijas. Nemėgstantis sėdėti sudėjęs letenėlių meškiukas visuomet pasiruošęs ištiesti pagalbos leteną ir padėti namų ruošos darbuose, tik štai kartais tie darbai tampa neišsemiamais nuotykiais, glaistyti kurių puola visa meškiuko šeima.

Sausio 30-ąją Lietuvos kino pradedamas rodyti filmas „Meškiukas Padingtonas“ imsis pasakoti istoriją, kuomet Londono Padingtono traukinių stotyje Braunų šeimyna suranda pasimetusį ir šiek tiek išsigandusį retos rūšies meškiuką, atvykusį iš slaptingosios Peru. Geraširdžiai britai apsiima globoti rudąjį padarėlį. Suradęs naujus namus, meškiukas Padingtonas iš visų jėgų stengiasi pritapti, tačiau nuolat įsipainioja į pačius įvairiausius nuotykius ir nesusipratimus. 

Picture
Tuo tarpu netoliese esančio muziejaus savininkė (vaidina akt. Nicole Kidman) ima regzti planus, kaip retos rūšies meškiuku paįvairinti savo ekspoziciją. Padingtonui iškyla realus pavojus. Tačiau ar mažas sutvėrimas, Londoną sunkiai galintis vadinti tikraisiais namais, sugebės ištrūkti iš klastingų piktadarės pinklių?

Lietuviškai įgarsintas animacinis filmas „Meškiukas Padingtonas“ prabyla garsiausių Lietuvos aktorių balsais. Meškiukui Padingtonui savo balsą paskolino Tomas Žaibus, piktadarė Milisenta prabyla Gabijos Jaraminaitės – Ryškuvienės balsu, ponas ir ponia Braunai – Sauliaus Bagaliūno ir Monikos Bičiūnaitės balsais, o geroji ponia Berd išmintingus patarimus dalija Astos Baukutės lūpomis. Gerumą spinduliuojantis filmas Lietuvos kino ekranuose pradedamas rodyti jau sausio 30-ąją.

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1