Picture
Bijokite! Labai bijokite! Šį savaitgalį Lietuvos kino teatrus ima šturmuoti ilgai lauktas fantastinis 3D veiksmo ir specialiųjų efektų filmas „Tamsos baikeris: keršto demonas“.

„Šis filmas bus bauginanti pramoga“, – pažadėjo pagrindinio vaidmens atlikėjas, „Oskaro“ laureatas Nicolas Cage‘as.

Nicolo Cage‘o vaidinamas veikėjas Džonis Bleizas yra sudaręs sutartį su šėtonu ir naktimis persikūnija į demoną – Tamsos baikerį, kuris sudegina žmones gyvus.

Aktorius teigė, kad įsijausti į šį personažą reiškė tarsi peržengti mistinę ribą tarp materialaus ir dvasinio pasaulio. Net filmavimo aikštelėje buvo juntama keista, bauginanti aura, kuri gaubia šį veikėją.

Picture
Mistiką gerbiantis garsusis Holivudo aktorius prisipažino, kad antikvariate įsigijo tūkstančių metų senumo Egipto amuletus, turinčius galių susisiekti su anapusiniu pasauliu. Šiuos amuletus jis nešiodavosi odiniame švarke, kai filmavimo metu persikūnydavo į Tamsos baikerio personažą.

„Tai galios objektai, kurie veikė mano vaizduotę. Kas žino, ar jie iš tikrųjų veikia, bet jei tuo tiki, jie suteikia tau jėgų“, – kalbėjo ekscentriškoji Holivudo žvaigždė.

Picture
Juosta buvo filmuojama keliose Rytų Europos šalyse, o kai kūrėjai apsilankė Rumunijoje, Nicolas Cage‘as nusprendė nepraleisti progos ir įkvėpimo pasisemti legendinio Drakulos pilyje.

„Ten buvo gotišku stiliumi apsirengusios merginos, kurios šoko aplink aktorių, vaidinantį grafą Drakulą. Buvo šiek tiek baugu, bet aš mėgavausi tuo. Atėjau ten vilkėdamas Tamsos baikerio švarką, tad jie mane įtraukė į šokių verpetą“, – prisiminė Nicolas Cage‘as.

Grafas Drakula atsimins šokį su Tamsos baikeriu ilgam – mat Holivudo kino kūrėjai filmuodami šią juostą tiesiog siautėjo.

Picture
Šiurpūs sprogimai, beprotiškos gaudynės motociklais – filmo kūrėjai teigia, kad kuriant „Tamsos baikerį: keršto demoną“ kūrybinė komanda jautėsi kaip Amerikos specialiosios pajėgos, permestos į Afganistaną specialiajai misijai.

„Viskas šiame filme žudo. Veiksmas, ginklai, sprogimai, gaudynės“, – perspėjo režisierių duetas Brianas Tayloras ir Markas Neveldine‘as.

Kvapą gniaužiantis filmas „Tamsos baikeris: keršto demonas“ – jau šį savaitgalį šalies kino teatruose.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1