Picture
Jo sąskaitoje – daugiau nei 60 filmų. Beveik kiekviename iš šių 60 filmų galima išgirsti ir asmeninę Holivudo žvaigždės Nicolo Cage‘o frazę.

Ekscentriškasis Holivudo aktorius garsėja tuo, kad mėgsta filmavimo metu į sakomą vaidmens tekstą įterpti jo paties improvizuotą frazę, kurios nėra scenarijuje.

Ar scenaristai dėl tokio aktoriaus pomėgio graužiasi nagus – sunku pasakyti, bet režisieriai galutiniame filmo variante dažniausiai palieka Nicolo Cage‘o „skrajojančias frazes“.

Tiesa, aktorius kartais svaidosi skambiais pareiškimais ne tik kadre, bet ir už kadro. Pavyzdžiui: „Mano šeimai būdingas įniršis ir aistra. Mano giminė kilusi iš Italijos – mūsų šeimoje buvo daug vagišių ir plėšikų. Ir net žudikų“.

Picture
„Oskaro“ laureatas ir filmuodamasis fantastiniame veiksmo trileryje „Tamsos baikerise: keršto demonas“ nepraleido progos paleisti į pasaulį keletą skambių paties sugalvotų frazių. Filmo režisieriai Markas Neveldine‘as ir Brianas Tayloras neprieštaravo.

„Tamsos baikeris – tai Džonis Bleizas, demonai, motociklai ir Nicolas Cage‘as. Tai, kaip jis įsikūnijo į šį personažą yra grandioziška”, – tvirtino Brianas Tayloras.

Štai kelios Nicolo Cage‘o personažo Tamsos Baikerio citatos iš filmo „Tamsos baikeris: keršto demonas“ (filmas į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį):

„Aš sakau taip. Taip, velniai mane griebtų.“
„Aš negelbėju žmonių.“
„Jokios sąžinės graužaties, tik alkis.“
„Turėtum manęs bijoti.“
„Turiu asmeninių problemų, kurias norėčiau išspręsti.“

Siūlome pasižiūrėti įsimintiniausias Nicolo Cage‘o frazes per visą jo kino karjerą:
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1