Picture
Rugsėjo 22 d. “Skalvijoje” prasidės VDFF 2011 (Vilniaus dokumentinių filmų festivalis). Žiūrėti yra ką ir artimiausiomis dienomis apžvelgsime bent keletą filmų, tačiau žinom, kad visko nepažiūrėsim, visko neapžvelgsim, todėl ieškome žmogaus, kuris mainais į akreditaciją (taigi galimybę visus filmus pažiūrėti nemokamai nesukant galvos apie bilietų kainas ir išankstinį jų įsigijimą), per pirmas 7 festivalio dienas www.g-taskas.lt parašytų įspūdžius iš 5 festivalio filmų.

Sąlygos paprastos: Iki rugsėjo 19 d. (pirmadienio) 23.59, adresu vdff@g-taskas.lt atsiunčiat savo autorinę santykinai naujo (2009, 2010, 2011 metų) dokumentinio filmo apžvalgą. Formatas laisvas, apžvalga gali būti išspausdinta anksčiau kažkur kitur. Mes gi, pasitarę su VDFF organizatoriais, išrenkam nugalėtoją, įteikiam akreditaciją, linkim gero kino ir laukiam įspūdžių G. VDFF dienoraštyje. Viskas.

Klausimai ar komentarai – tuo pačiu, jau minėtu e-dresu.

Daugiau informacijos apie festivalį – www.vdff.lt

Kiti www.g-taskas.lt projektai Facebook’e: Filmas Filmas Filmas (trumpos internete ar video nuomos punktuose rastų naujausių filmų apžvalgos/rekomendacijos ir Muzikos naujienos turintiems ausis (nauji video klipai ir trumpos dėmesio vertų naujų albumų apžvalgos/rekomendacijos).Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1