Picture
Vibratorius buvo išrastas mediciniais tikslais. Netikite? Tuomet jums privalu pamatyti nepaprastai sąmojingą ir drąsią romantinę komediją “Mano didysis O!” Filmas Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 10 d., tačiau patys nekantriausi jį galės pamatyti anksčiau: sausio 25-29 d. didžiuosiuose šalies miestuose vyks išankstinės „Mano didysis O!“ premjeros.

Ar kada nors girdėjote apie tokią ligą – moterų isteriją? Apie ją dar 450 metų pr. m. e. rašė medicinos tėvas Hipokratas, tvirtindamas, kad isterija kyla kaip gimdos maištas dėl nepakankamo dėmesio. Gimda jis vadino visus moters lytinius organus ir būtent jiems siūlė skirti dėmesį gydant isteriją: juos masažuoti, įtrinti kvapiaisiais aliejais. Bėgant laikui mažai kas tepasikeitė, XIX a. moteriškai isterijai medikai priskyrė tokius simptomus kaip mieguistumas, nerimas, bambėjimas, rietynės su vyru ir pan. Nuo to reikėjo gydytis!

Picture
Filmas “Mano didysis O!” būtent ir nukelia į karalienės Viktorijos laikų Angliją, 1880 metus, kai neseniai medicinos mokyklą baigęs Mortimeris Grenvilis (akt. Hugh dancy) įsidarbina asistentu pas gydytoją Robertą Dalrymplį (akt. Jonathanas Pryce‘as), kuris visame Londone garsėja unikaliu moteriškos isterijos gydymo metodu – intymiu rankomis atliekamu masažu. Daktaro Dalrymplio populiarumas auga kaip ant mielių, todėl net ir turėdamas pagalbininką jis vos spėja susidoroti su pacienčių antplūdžiu. Į savo mokytojo dukrą Šarlotę (akt. Maggie Gyllenhaal) įsimylėjęs jaunasis Mortimeris nusprendžia išspręsti šią problemą ir kartu su savo draugu Edmundu (akt. Rupertas Everettas) sukuria elegantišką elektrinį aparatėlį, kuris gali pakeisti auksines daktaro Dalrymplio rankas. Žinia apie stebuklingą išradimą – pirmąjį elektromechaninį vibratorių – iškart pasklinda po Londoną. „Tuo pačiu metu kitą savaitę?“, – klausia gydytojas pacientės po vibratoriaus terapijos. „Sakyčiau, tuo pačiu metu rytoj. Ir tuo pačiu metu trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį. Ir visą kitą savaitę“, – atšauna pacientė...

Picture
„Tai filmas ne apie vibratorių, o apie moterų laisvę“, – sako simpatišką, išsilavinusią, sąmojingą ir tiems laikams itin nepriklausomą Šarlotę suvaidinusi aktorė Maggie Gyllenhaal. Filme jos herojė ir kitos moterys kalba apie jų slapčiausius savo troškimus ir tai, kas joms yra seksualu. „Mano didysis O!“ – tai viliojanti, romantiška ir labai pikantiška juosta apie malonumą. „Ir apie meilę – būtent ji yra pagrindinė filmo ašis“, – priduria komedijos režisierė Tanya Wexler. Pasak jos, filme kaip ir gyvenime triumfuoja meilė – vis dėlto reikia pripažinti, kad joks, net stebuklingas, daiktas negali pakeisti vyro. Bent jau vyrai tuo norėtų tikėti.

Picture
Subalansuota moterims, bet būtina pažiūrėti ir vyrams – tokiu šūkiu į romantinės komedijos „Mano didysis O!“ išankstines premjeras kviečia jų organizatoriai: filmo platintojas Lietuvoje „Garsų pasaulio įrašai“, kino centrai „Forum Cinemas“ ir žurnalas „Cosmopolitan“. Sausio 25-29 d. kino publikos pamėgtos COSMO VIP PREMJEROS vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Alytuje. Jose daugiausiai staigmenų laukia žiūrovių-moterų, ypač tų, kurios pagal COSMO VIP PREMJEROS aprangos kodą bus su raštuotomis pėdkelnėmis po ilgais sijonais, o taip pat tų, kurios į kiną atsineš tikrų tikriausius vibratorius.

Bilietai į COSMO VIP PREMJEROS filmą „Mano didysis O!“ parduodami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio kino centrų „Forum Cinemas“, Marijampolės „Spindulio“ ir Alytaus „Dainavos“ kasose, taip pat internetu forumcinemas.lt. Daugiau informacijos: facebook.com/COSMOVIPpremjera.

Daugiau informacijos apie filmą: http://www.gpi.lt/kinas/hysteria/info.html

Picture
Romantinės komedijos „Mano didysis O!“ COSMO VIP PREMJEROS vyks:
Vilniuje, kino centre „Forum Cinemas Vingis“ sausio 26 d. 19 val.
Kaune, kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis) sausio 25 d. 21.30 val
Marijampolėje, kino teatre „Spindulys“ sausio 25 d. 20 val
Panevėžyje, kino centre “Forum Cinemas” (Babilonas) sausio 27 d. apie 19 val.
Šiauliuose, kino centre “Forum Cinemas” (Akropolis) sausio 27 d. apie 21 val,
Klaipėdoje, kino centre “Forum Cinemas” (Akropolis) sausio 28 d. apie 19 val.
Alytuje, kino teatre „Dainava“ sausio 29 d. 20 val

„Cosmopolitan“ ir „Garsų pasaulio įrašų“ informacijaLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1