Picture
Vienos karščiausių šio sezono komedijos – „Draugo kailyje“ (orig. „The Change-Up“) kūrėjai ir aktoriai vienbalsiai tvirtina, jog ši komedija sugebėtų prajuokinti net didžiausią rimtuolį. Susižavėję scenarijumi, į filmavimo aikštelę rinkosi gražuolė Olivia Wilde, širdžių ėdikas Ryanas Reynoldsas, Alanas Arkinas, Leslie Hand ir Jasonas Batemanas. Pastarasis teigė, jog filmavimasis komedijoje „Draugo kailyje“ jam buvo daugiau malonumas ir atrakcija, negu darbas. „Tai buvo įdomus procesas, kurio metu mes mėgavomės darbu ir, tiesą sakant, nelabai ir vaidinome“,- juokėsi aktorius, prisipažinęs, kad stebėjo komedijų veterano, aktoriaus Ryano Reynoldso darbą ir paslapčia jį kopijuodavo.

Na, o viena gražiausių planetos moterų, aktorė Olivia Wilde pasakojo, jog šią komediją įsimylėjo nuo pat pirmos akimirkos. „Man patinka laužyti stereotipus, man patinka šokiruoti žmones ir mėgstu, kuomet jie šokiruoja mane. Turiu pripažinti, kad esu rimtuolė ir mane sunku prajuokinti, tačiau kuomet pradėjau skaityti „Draugo kailyje“ scenarijų, juokiausi kaip išprotėjusi. Tuomet nusprendžiau, jog atsisakysiu bet kokio projekto, tačiau būtinai nusifilmuosiu šioje komedijoje.“ Egzotiško grožio aktorei antrino ir jos kolega Ryanas Reynoldsas teigdamas, jog „Draugo kailyje“ – tai viena tų komedijų, kuriose sutinkama vaidinti net be atlygio. „Manau, jog šis filmas turėtų tapti sezono topu, tad negalėjau atsisakyti vaidinti neabejotinos sėkmės sulauksiančioje juostoje. Manote, jog vaikausi šlovės? Ne, aš tiesiog noriu smagiai praleisti laiką, o juoko ir pramogų filmavimo aikštelėje tikrai netrūko“,- juokėsi filmavimo procesą prisiminęs aktorius.

Picture
Verta paminėti, jog „Draugo kailyje“ scenaristai Jonas Lucasas ir Scottas Mooras – visą pasaulį juokinusios kultinės komedijos „Pagirios Las Vegase“ (orig. „The Hangover“, 2009) ir „Pagirios Tailande“ (orig. „The Hangover Part II“, 2011) scenarijų autoriai. Tad net neabejojama, jog vyručiai, žinantys visus geros ir juokingos komedijos elementus, pasistengė plušėdami ir ties juosta „Draugo kailyje“.

Smagus draugų apsikeitimas gyvenimais ir aibė komiškų situacijų puikioje komedijoje jau nuo rugsėjo 9 dienos.

Nuotraukos ir informacija www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1