Picture
Šiais metais festivalyje – stiprios išvystytų kino industrijos šalių, tokių kaip Prancūzija ir Vokietija, programos.
Bus pristatyta vieno iš svarbiausių trumpo metražo filmų festivalių pasaulyje – tarptautinio Berlyno (Vokietija) festivalio „Interfilm" filmų kolekcija.
Kasmet šio festivalio atrankoje dalyvauja per 6 000 filmų iš daugiau nei 110 šalių.
Panevėžiečiams siūloma pamatyti ir tarptautinio Bresto (Prancūzija) kino festivalio geriausių pastarųjų metų filmų rinkinį.
Šių metų festivalyje „Tinklai" išsiskiria specialioji programa „Rock the Wall!", parengta Berlyno sienos statybų pradžios 50-osioms metinėms.

Programą sudaro reti šaltojo karo laikotarpio Rytų ir Vakarų Vokietijos filmai. Pristatomi keisčiausi „Štazi" (VDR saugumo ministerijos) filmai ir pasienio ruožo gyvenimas, „DEFA" studijos kurti grynuoliai, įvairiausi įvykiai ir istoriniai muzikiniai klipai.

Festivalyje taip pat išvysite Airijos, Estijos, Latvijos, Baskų krašto, Šveicarijos, Vengrijos filmų programas.

Žinoma, verta susipažinti ir su įvairialypėmis, originaliomis lietuvių filmų programomis.

Dvi programos skirtos įdomiausiems jaunųjų Lietuvos kino kūrėjų dokumentiniams filmams. Programoje „Vaidyba ir eksperimentai" susidurs įvairių žanrų lietuvių filmai.

Festivalį iš viso sudaro daugiau kaip 120 trumpųjų filmų.

Programa:

Lapkričio 18 d. / penktadienis

16:30 „Filmai iš viso pasaulio“, 1 dalis, 61 min.

17:45 Geriausių festivalio „Tinklai“ 2010 m. filmų rinktinė, 83 min.

19:30 „Filmai iš viso pasaulio“, 2 dalis, 61 min.


Lapkričio 19 d. / šeštadienis

15:00 Tarptautinio Bresto festivalio (Prancūzija) geriausių filmų programa, 65 min.

16:15 Lietuvos trumpų filmų programa „Vaidyba ir eksperimentas“, 77 min.

17:45 Tarptautinio Berlyno trumpų filmų festivalio „Interfilm“ geriausių filmų programa, 90 min.

19:30 Šveicarijos trumpieji filmai, 1 dalis, 71 min.

Lapkričio 20d. / sekmadienis

15:00 Lietuvos trumpų filmų programa „Jaunoji dokumentika“, 1 dalis, 71 min.

16:30 Vengrijos filmų programa „Tarptautinis BuSho kino festivalis pristato“, 62 min.

17:45 Estijos ir Latvijos trumpieji filmai, 72 min.

19:15 Šveicarijos trumpieji filmai, 2 dalis, 72 min.


Lapkričio 21d. / pirmadienis

16:45 Airijos trumpieji filmai, 61 min (originalo kalba)

18:00 Lietuvos trumpų filmų programa „Jaunoji dokumentika“, 2 dalis, 70 m



Lapkričio 22 d. / antradienis

16:45 Baskų krašto trumpieji filmai, 69 min. (originalo kalba)

18:15 „Filmai iš viso pasaulio“, 3 dalis, 61 min. (originalo kalba)



Lapkričio 23 d. / trečiadienis

16:45 Šveicarijos trumpieji filmai, 1 dalis, 71 min

18:15 . Speciali programa Berlyno sienos iškilimo 50-mečiui „Rock the Wall!“, 90 min. (filmai originalo kalba)



Lapkričio 24 d. / ketvirtadienis

16:45 Šveicarijos trumpieji filmai, 2 dalis, 72 min

18:15 Tarptautinio Bresto festivalio (Prancūzija) geriausių filmų programa, 65 min



Leave a Reply.

    Apie mus

    www.kinokadras.lt

    Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

    Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

    Kategorijos
    Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1