Antrus metus dalyvaudamas studentams skirtame projekte „Jauskis savas“, kartu su projekto organizatoriumi – prekybos ir pramogų centru „Ozas“, kino centras „Multikino“ gruodžio 14-ąją skelbia „Jauskis savas“ kino diena!

Pirmą kartą Vilniuje vyksiančią „Jauskis savas“ kino dieną studentai, pateikę galiojantį Lietuvos studento pažymėjimą (LSP) ar Tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC), pasirinktus kino filmus žiūrės už specialią kainą: bilietas į filmą jiems kainuos 6 Lt, į 3D formato filmą – 10 Lt.

Ši kaina taikoma gruodžio 14 dienos „Multikino“ repertuaro filmams, tarp kurių: jaunimo simpatijas visame pasaulyje užkariavusios „Saulėlydžio“ sagos filmas – romantinė drama „Brėkštanti aušra. 1 dalis” su sužadėtiniais aktoriais Kristen Stewart ir Robert Pattinson, veiksmo komedija „Dangoraižio apiplėšimas”, kuriame pagrindinius vaidmenis kuria kino žvaigždės Ben Stiller, Eddie Murphy ir Matthew Broderick, bei fantastinis trileris „Įkalinti laike“ su šešių „Grammy“ ir keturių „Emmy“ apdovanojimų laimėtoju, JAV atlikėju Justinu Timberlake‘u.

„Jauskis savas“ kino dienos bilietų kainos pasiūlymas negalioja tik filmams „Naujieji metai Niujorke“ ir „Kalėdų Senelio slaptoji tarnyba“.

Planuojama, jog „Jauskis savas“ kino diena taps viena iš „Jauskis savas“ projekto periodiškai vykdomų veiklų – ji bus organizuojama kartą per tris mėnesius ir kvies studentus pasinaudoti tik jiems taikomomis mažiausiomis kino bilietų kainomis Vilniuje.

Apie projektą „Jauskis savas“: 2010 m. rugsėjį startavęs „Jauskis savas“ – prekybos ir pramogų centro „Ozas“ iniciatyva, kurios tikslas padėti bei pasirūpinti į Vilnių studijuoti atvykusiais, čia gyvenančiais, tačiau su naujais, studentiško gyvenimo iššūkiais susiduriančiais studentais. Projektas „Jauskis savas“ vienija apie 50 „Oze“ įsikūrusių parduotuvių ir paslaugų salonų, kuriuose visiems, pateikusiems galiojantį studento pažymėjimą, siūlomos draugiškos, iki 30 proc. mažesnės kainos. Vykdant „Jauskis savas“ projektą taip pat organizuojamos studentams skirtos pramogos, remiamos studentų iniciatyvos, bendradarbiaujama su juos vienijančiomis organizacijomis.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1