Picture
Garsiausias pasaulio dainininkas, sukėlęs šokio ir muzikos revoliuciją, pop karaliaus vardą iškovojęs Michaelas Jacksonas, garsėjęs savita filosofija ir meile muzikai visuomet buvo aistringas „Cirque du Soleil“ gerbėjas. Žavėjęsis Kanados cirko pasirodymais muzikantas ilgus metus svajojo apie bendrą jo ir „Cirque du Soleil“ projektą. Deja, įgyvendinti savo svajonės nebespėjo...

Po muzikanto mirties 2009-aisiais, „Cirque du Soleil“, šiuo metu pasaulyje pristatantis per dvidešimt skirtingų pasirodymų, nusprendė, jog nepavykus bendram jųdviejų projektui privalo atiduoti duoklę M. Jacksonui. Būtent todėl gimė pop karaliui skirtas pasaulinis pasirodymų turas „Michael Jackson: The Immortal World Tour“, paremtas pop karaliaus kūryba. Cirko trupės artistai šį pasirodymą vadina jų, kaip dainininko talento gerbėjų, dovana M.Jacksonui ir malonumu savo sielai.

Picture
Didžiąją dalį šio pasirodymo artistų sudaro „Cirque du Soleil“ trupės nariai, prie kurių prisijungė kviestiniai muzikantai, aktoriai bei ilgus metus su M.Jacksonu gastroliavusios trupės nariai. Pasirodymo režisierius Jamie Kingas 1992-1994 metais buvo pagrindiniu koncertinio turo „Dangerous“ šokėju; muzikos režisierius Gregas Phillinganesas dirbo ties dauguma muzikanto albumų, o garsus Niujorko dizaineris Zaldy Goco kūrė kostiumus taip ir neįvykusiam paskutiniam pop karaliaus projektui „This is it“.

„The Immortal“ – tai „Cirque du Soleil“ M.Jacksonui sukurtas pasaulis, kuriame vyrauja jo muzika, šokiai ir filosofija, persipinanti su stulbinančiais akrobatiniais Kanados cirko trupės pasirodymais. Penkis mėnesius aktyviai kurtas pasirodymas šiuo metu rodomas Europos arenų scenose. Gaila, be paties pop karaliaus...

Ilgametis M. Jacksono choreografas Travisas Payne pripažįsta, jog sudėtingiausia užduotis buvo sukurti šou be Michaelo. „Kurdamas pasirodymą dirbau taip, lyg Michaelas stovėtų man už nugaros ir viską stebėtų“, - pasakojo choreografas. Šokėjų ir artistų trupė – išties tarptautinė: čia petys petin šoka japonai ir prancūzai, amerikiečiai ir rusai, kai kurie dėl kalbos barjero nesupranta vienas kito, tačiau sinchroniškai juda kartu. Juos vienija meilė Michaelo Jacksono sukurtam pasauliui ir jo kūrybai.

Picture
Pasirodymo veiksmas vyksta dainininko rančoje „Neverland“, o įspūdingiausi pasirodymo numeriai atliekami skambant tokiems hitams kaip „They Don't Care About Us“, „Thriller“ ir „Smooth Criminal“.

Panašu, jog „Cirque du Soleil“ dėka žmonės tampa laimingesni. Išpildžiusi ilgametę Michaelo Jacksono svajonę cirko trupė ėmėsi pildyti režisieriaus ir prodiuserio Jameso Camerono troškimą įspūdingus cirko pasirodymus perteikti kine.

Mia (Eica Linz) ir Oro akrobatas (Igor Zaripov) – du išskirti įsimylėjėliai, bandantys susibėgti draugėn, skrosdami neįtikėtiną muzikos, cirko šou, akrobatikos, keturių stichijų ir neįtikėtinų pasirodymų pasaulį, visu savo grožiu atsiveriantį tiesiai prieš žiūrovo akis. Nepamirštamas emocijas 3D formatu dovanojantis „Cirque du Soleil“ pasirodymas Lietuvos kine žibės nuo gruodžio 28 dienos.

Parengė Amelija LučinkaitėLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1