Picture
Projektas „Mokausi iš kino“ sėkmingai startavęs rudenį Vilniuje ir jau nuo sausio įsibėgėjęs Kaune sulaukia vis daugiau palaikymo iš įvairių institucijų, švietimo ir kultūros įstaigų. Švietimo ir mokslo ministerija šį mėnesį išplatino rekomendacijas mokykloms įtraukti šį projektą kaip vieną iš moksleivių užklasinės veiklos ir kūrybiškumo skatinimo galimybių.

ŠMM skelbiamame pranešime teigiama: „ES SF projektas „Mokausi iš kino“ – gana naujas Lietuvoje reiškinys, skatinantis pedagogus atrasti daugiau galimybių ir įvairovės įgyvendinant Bendrųjų ugdymo programų nuostatas ir siekiant numatytų ugdymo tikslų integruojant formalųjį ir neformalųjį švietimą. ES SF projektą „Mokausi iš kino“ įgyvendina didelę patirtį kino ir žiūrovo edukacijos srityje turinčios organizacijos.<...>

Projekto edukacinės programos prisideda ne tik prie mokymosi galimybių įvairinimo, bet ir išplečia ugdymo aplinką. Siūlomų programų turinys dera su Bendrųjų ugdymo programų turiniu.

Pripažindami ES SF projekto „Mokausi iš kino“ naudą Bendrųjų ugdymo programų įgyvendinimui, kviečiame mokyklas dalyvauti edukacinėse programose, pritaikytose pagal mokinių amžių ir dermę su Bendrųjų programų ugdymo turiniu.“

Tarptautinis Kauno kino festivalis taip pat džiaugiasi nuolatinio savo partnerio Vytauto Didžiojo universiteto parama ir dėkoja M.Žilinsko dailės galerijai, kurie nuoširdžiai ir aktyviai padeda organizuojant šį projektą ir kartu kviesti ir ugdyti Kauno ir Kauno rajono moksleivius.

Kviečiame ir Jus prisijungti prie projekto ar aplinkinius paskatinti pasidomėti ir pažinti kiną.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1