Picture
Kviečiame registruotis ir dalyvauti Baltijos jūros regiono – Japonijos koprodukcijos forume š.m. lapkričio 11 – 13 d. Forume vyks paskaitos, seminarai ir diskusijos su žymiais lektoriai iš Japonijos bei Europos. Forumas vyks anglų kalba.

Plačiau apie forumą skaitykite ČIA.
Laisvųjų klausytojų registracija vyks iki š.m. spalio 20 d. Atrinkti dalyviai bus informuoti iki lapkričio 1 d.

Baltijos jūros regiono – Japonijos koprodukcijos forumas vyks lapkričio 11 – 13 d. viešbučio „Radisson Blue Astorija“ konferencijų salėje „Simfonija“, adresu Didžioji g. 35/2, Vilnius.

Daugiau informacijos el.paštu forum@scanorama.lt bei tel. 8 68035042

Apie forumą

Baltijos jūros regiono – Japonijos bendros gamybos forumas – tai trijų dienų renginys jauniesiems kino profesionalams. Forumo tikslas – atskleisti Baltijos jūros šalių ir Japonijos partnerystės bei bendros kino gamybos galimybes. Renginys vyks Europos šalių kino forumo „Scanorama“ metu, 2011 m. lapkričio 11–13 dienomis, viešbučio „Radisson Blue Astorija“ konferencijų salėjeBaltijos jūros regiono – Japonijos bendros gamybos forumovedėjas – garsus Didžiosios Britanijos prodiuseris ir lektorius, įvairių apdovanojimų („Oskarų“, „Auksinės palmės šakelės“) savininkas Nikas Powellas. 2009-aisiais lektorius viešėjo Europos šalių kino forume „Scanorama“ ir vadovavo meistriškumo dirbtuvėms „Jaunoji kino karta“.

Šiųmečio Baltijos jūros regiono – Japonijos bendros gamybos forumo lektoriai ir projektų vertintojai yra ne mažiau garsūs kolegos iš Japonijos. Tai dr. Hiroomi Fukuzawa – prodiuseris, Berlyno laisvojo universiteto profesorius ir vienas iš Berlinalės programos Jaunojo kino forumas sudarytojų; Michiyo Yoshizaki – viena iš legendinės kino studijos NDF įkūrėjų; Takahiro Hamano – Japonijos nacionalinės televizijos naujienų programų direktorius ir dokumentinių filmų prodiuseris. Svečiai iš Europos: Dagmar Jacobsen, garsi prodiuserė iš Vokietijos, viena iš „Selavy Filmproduktion“ bendrasavininkių, prodiusavusi daug bendros gamybos filmų, dėsto Berlyno kino mokykloje „Deutsche Film und Fernsehakademie“; Marcelis Łozińskis, visame pasaulyje įvertintas ir pripažintas dokumentinio kino režisierius iš Lenkijos, daugelio kino apdovanojimų nominantas ir laureatas („Oskarų“, Europos kino akademijos, Krokuvos kino festivalio, Sidnėjaus kino festivalio ir kt.). Lietuvai atstovauja prodiuserė, „Era Film“ įkūrėja, Lietuvos nepriklausomų prodiuserių asociacijos pirmininkė Rasa Miškinytė.

Lektoriai forume ne tik skaitys įvairias paskaitas ir ves seminarus, bet ir dalyvaus diskusijose, dalysis patirtimi ir patarimais su jaunaisiais kino talentais. Svarbus forumo akcentas – atrinktų projektų pristatymas ir svarstymas (angl. pitching). Jaunieji kino talentai iš Baltijos jūros regiono šalių ir Japonijos pristatys patyrusiems Europos ir Japonijos kino profesionalams savo projektus, kurie galėtų inspiruoti bendros gamybos idėją. Forume savo projektus pristatys dešimt talentų iš Europos (po du iš Suomijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos) ir tiek pat jaunųjų Japonijos kinematografininkų.

Forumą papildys speciali jam skirta kino programa. Turtingame Europos šalių kino forumo „Scanorama“ repertuare lapkričio 10–13 dienomis matysime ryškiausius Baltijos jūros regiono filmus ir įdomiausius darbus iš Japonijos. Žiūrovams ir kino profesionalams taip pat bus parodytas bene įdomiausias Europos ir Japonijos bendros gamybos pavyzdys – kultinė „Oskaru“ ir BAFTA apdovanota juosta „Žiaurus žaidimas“ (The Crying Game). Šios juostos prodiuseriai – forumo svečiai Nikas Powellas ir Michyo Yoshizaki.

Norinčius dalyvauti renginyje kviečiame registruotis iš anksto. Registracija prasidėjo. Labai trumpą registracijos formą rasite čia.
Renginys vyks 2011 m. lapkričio 11–13 dienomis, viešbučio „Radisson Blue Astorija“ konferencijų salėje „Simfonija“. Adresas: Didžioji g. 35/2, Vilnius 01128.

Renginio iniciatorius – Vilniaus miesto savivaldybė.

Renginį organizuoja Europos šalių kino forumas „Scanorama“.

Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga (Europos regioninės plėtros fondas).

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1