Picture
Režisierius Jamesas Cameronas skuba nutildyti skeptikus, manančius, jog nederėjo garsiojo „Titaniko“ konvertuoti į 3D formatą ir antrąkart išleisti į paskutinę kelionę. J.Cameronas gina filmą tvirtindamas, jog šį poelgį laiko teisingu ir savaime suprantamu sprendimu.

Žiniasklaida, sužinojusi, jog režisierius į 3D formatą ketina konvertuoti meilės simboliu tapusį filmą, puolė jį kaltinti noru pasipelnyti. Pats J. Cameronas griežtai neigia šį faktą. „Artėjant laivo katastrofos šimtmečiui manau, kad būtų teisinga dar kartą parodyti šį filmą. Noriu, kad jį pamatytų tie, kurie apie šį filmą nėra girdėję. Tie, kas niekada nėra matę „Titaniko“ dideliame ekrane, ir tie, kurie nori atgaivinti 1997-aisiais išgyventas emocijas“, - emocingai kalbėjo režisierius, šiuo metu besiruošiantis filmuoti filmo „Įsikūnijimas“ tęsinius, kurie kino ekranus turėtų pasiekti 2014 ir 2015 metais.

Režisierius sako nebijantis kino kritikų ir žiūrovų kaltinimų, neva, jis filmą 3D pristato komerciniais tikslais. „Puikiai pamenu, kad prieš šešiolika metų kino studijos„20th Century Fox“ vadovas atvirai mane pavadino bepročiu, sakydamas, jog jau sukurta galybė filmų, pasakojančių apie „Titaniko“ katastrofą. Jis manė, jog šis kino projektas žlugs net neįpusėjęs. Tuomet purvais mane drabstė ir kino kritikai. Vienas jų, dar tik filmuojamą „Titaniką“, išvadino seilėta muilo opera. Kitas įžiūrėjo, jog iš laivo katastrofos bandau sukurti „Terminatorių“. Tai tęsėsi tol, kol filmas nesusižėrė vienuolikos Oskarų, o jo pajamos neperkopė vieno milijardo JAV dolerių ribos“, - pasakojo J. Cameronas, tvirtai įsitikinęs, jog filmo sėkmę parodys laikas.

Picture
Filmo „Titanikas“ konvertacija į 3D formatą kainavo 18 milijonų JAV dolerių, užėmė 60 savaičių, o ties projektu darbavosi net 300 žmonių. Kiekvieno filmo kadro apdirbimą griežtai kontroliavo J. Cameronas ir filmavimo grupės, 1997-aisiais kūrusios „Titaniką“, nariai. Kūrėjai prisipažino, kad sunkiausia buvo konvertuoti masines scenas, kuriose dalyvavo tūkstančiai statistų. „Tai – velniško kruopštumo reikalaujantis darbas“, - sakė J.Cameronas, pridūręs, jog dirbo su geriausiai šiuos reikalus išmanančia kompanija. „Ties konvertacija darbavosi trys šimtai „Stereo D“ žmonių. Šią įmonę išrinkome iš septynių kitų, dirbančių ties 3D konvertacijomis. Esu įsitikinęs, jog išsirinkome teisingai“, - savo pasirinkimu ir filmo „Titanikas 3D“ sėkme neabejojo režisierius.

Į paskutinį pasiplaukiojimą Atlantu legendinis „Titanikas“ Lietuvoje ir pasaulyje išplauks jau balandžio 13 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1