Picture
„Marvel“ visatos superherojus Tonis Starkas daugeliui asocijuojasi su kelissyk šį vaidmenį atlikusiu aktoriumi Robertu Downey jaunesniuoju. Artimiausiu metu Geležinį žmogų kino ekrane vyras įkūnys jau netrukus kino ekranus pasieksiančiame veiksmo ir efektų filme „Geležinis Žmogus 3“ bei 2015-aisiais startuosiančiame fantastiniame veiksmo filme „Keršytojai 2“. Nepaisant milžiniško filmų ir aktoriaus įkūnijamo herojaus populiarumo, R. Downey jaunesnysis žurnalui „Empire“ prasitarė nenorįs piktnaudžiauti publikos dėmesiu, tad po filmo „Keršytojai 2“ premjeros yra pasiruošęs Geležinio žmogaus kostiumą perduoti kitam jo vietą užimsiančiam aktoriui. Tokią poziciją vyras išreiškė ir interviu leidiniui „GQ“.

„Man patinka šis personažas, kino studija ir finansinis atlygis. Labai rimtai žiūriu į filmo auditoriją, tad man labai apmaudu stebėti, kaip kai kurie aktoriai nepaliauja filmuotis, tęsti frančizių ir atlikti tuos pačius vaidmenis, kuomet publika yra pavargusi, persisotinusi jais ir šaukianti „Kiek gi galima? Gana!“ Nenoriu piktnaudžiauti publikos svetingumu, tad noriu pasitraukti jusdamas jų meilę ir pagarbą“, - teigė R. Downey jaunesnysis, vaidmenį filme „Geležinis žmogus“ galintis pavadinti lemtingu – būtent šis vaidmuo kiek primirštu buvusį ir ūmiu charakteriu garsėjantį aktorių sugrąžino į šlovės Olimpą bei pavertė vienu iš geriausiai apmokamų bei gerbiamų aktorių Holivude.

Picture
Nepaisant aktoriaus noro Geležinio žmogaus personažą palikti aukštai iškelta galva, už šį projektą atsakinga kino studija „Walt Disney“ vyro teiginių kol kas nekomentuoja. Panašu, jog kino žiūrovai taip pat nenusiteikę taip lengvai paleisti mėgstamo aktoriaus – filmo „Geležinis žmogus 3“ laukiamumo rodikliai bei juostos „Keršytojai“ sėkmė kalba patys už save, tarsi ragindami R. Downey jaunesnįjį stabtelti prieš priimant sprendimą, galintį nulemti tolimesnės filmų frančizės likimą.

Skeptikai teigia, jog taktiška aktoriaus užuomina apie ketinimus palikti Geležinio žmogaus personažą tėra bandymai su „Marvel Studios“ derėtis į pagalbą pasitelkiant žiniasklaidą ir taip galutinai užsitikrinti ne tik vaidmenį filme „Keršytojai 2“, tačiau ir pratęsti filmų „Geležinis žmogus“ seriją, kadangi po filmo „Geležinis žmogus 3“ aktorius tapo laisvu ir šiuo metu nėra saistomas jokių sutarčių ir kontraktų su „Marvel Studios“.

Po legendinio „Keršytojų“ komandos mūšio asmeninio gyvenimo krizę išgyvenantis Tonis Starkas (akt. Robert Downey Jr.) privalo sukaupti paskutines jėgas ir pastoti kelią piktadariui Mandarinui (akt. Ben Kingsley), galinčiam sunaikinti žmoniją, pasiglemžiant svarbiausius Tonio gyvenimo žmones. Sužlugdytas Geležinis žmogus ryžtasi galbūt paskutinei savo gyvenimo kovai, siekdamas apginti tai, kas brangu jo širdžiai...

Dramatiška, specialiaisiais efektais prisodrinta trečioji filmo „Geležinis žmogus 3“ dalis Lietuvos kino ekranus pasieks jau gegužės 3 dieną.

Parengė Amelija LučinskaitėLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1