Picture
Festivalyje-parodoje „WonderCon“, kurioje kasmet renkasi komiksų ir mokslinės fantastikos žanro filmų gerbėjai, buvo pristatyta net 2,5 minutės trukmės režisieriaus Ridley Scotto filmo „Prometėjas“ išskirtinis treileris. Itin ilgai ir nekantriai gerbėjų lauktą treilerį pristatė pats režisierius ir pažadėjo filmo tęsinį. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, režisierius tvirtino, jog filme pateiks atsakymus ne į visus žiūrovams kilsiančius klausimus, o juostos finalas dar labiau supainios, todėl tikėtina, jog filmo istorija bus vystoma filmo tęsiniuose.

Atsakinėdamas į filmo gerbėjų klausimus režisierius kiek praskleidė filmą gaubiančią paslapties skraistę. Socialiniame tinkle Facebook paklausus ar „Prometėjas“ iš tiesų yra labiausiai gąsdinantis filmas R. Scotto karjeroje, režisierius atsakė negalintis duoti vienareikšmiško atsakymo. „Kurdami filmą neišsikėlėme sau užduoties sukurti kažko gąsdinančio – norėjome sukurti tiesiog įdomią istoriją apie evoliuciją“, - sakė režisierius. „Kelionės metu mokslininkai susidurs su visomis to žodžio prasmėmis siaubingais išbandymais, todėl manau, jog baisių filmo momentų tikrai netrūks“, - atsakymą baigė režisierius R.Scottas.

Picture
Pastartuoju metu didelį susidomėjimą kelia ne tik R.Scotto režisuotas „Prometėjas“, tačiau ir būsimasis jo projektas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks aktorius Michaelas Fassbenderis. Internete pasirodžius informacijai, jog režisierius R.Scottas imasi kurti Pulitzerio premijos laureato, rašytojo Cormaco McCarthy knygos „Patarėjas“ (orig. „The Counselor“) ekranizaciją, pamažu ima ryškėti ir būsimojo filmo rėmai. Šiuo metu režisierius aktyviai veda derybas su aktoriais ir ieško tinkamų kompanjonų aktoriui M Fassbenderiui, kuris filme atliks pagrindinį vaidmenį. Kuriant fantastinį veiksmo filmą „Prometėjas“ R. Scottą taip sužavėjo M. Fassbenderis, jog šis teigia net nesvarstęs kitų aktorių kandidatūrų pagrindiniam vaidmeniui atlikti.

Kalbama, jog prie 2012-ųjų gegužės 1 dieną pradedamo kurti filmo kūrybinės grupės gali prisijungti „Juodosios gulbės“ žvaigždė Natalie Portman, kuriai tai būtų sugrįžimas į kino ekranus po pokyčių asmeniniame gyvenime. Manoma, kad vienu rimčiausių kandidatų į vaidmenį yra ir temperamentingasis ispanas Javieras Bardemas bei vis didesne žvaigžde Holivude tampantis Jeremy Renneris.

Pagrindiniu filmo „Patarėjas“ veikėju taps sėkmingas teisininkas, susidėjęs su narkotikų prekeiviais. Manydamas, jog valdo situaciją ir laikydamas save nesusitepusiu rankų, jaunas vyras įsivelia į pavojingus ryšius ir tuomet situacija tampa nebekontroliuojama...

Šiuo metu režisierius ir filmavimo komanda vykdo aktyvią filmo „Prometėjas“ reklaminę kampaniją, vis didinančią gerbėjus kankinančių klausimų apie juostos siužetą skaičių. Paslapties skraistės ir mistikos plutos gaubiamas ilgai lauktas režisieriaus filmas Lietuvoje pasirodys birželio 8 dieną.

KeyKey
9/4/2012 08:07:28 pm

Deja, traileris per daug viską atskleidžia ir galima nuspėti didžiąją dalį siužeto ir kuo baigsis.

ReplyLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1