Picture
Artėjant šeštojo filmo „Greiti ir įsiutę“ premjerai, pamažu ryškėja ir jo tęsinio, kino ekranuose pasirodysiančio 2014-ųjų vasarą, kontūrai, žadantys dar įspūdingesnius bene garsiausios veiksmo filmų frančizės nuotykius.

Iš pradžių buvo planuojama šeštąją ir septintąją filmo „Greiti ir įsiutę“ dalis filmuoti paraleliai, tačiau, dėl iškilusių tam tikrų sunkumų, šios minties buvo atsisakyta. Septintosios dalies filmavimai prasidės jau šią vasarą, o kino studija „Universal Pictures“ paskelbė septintojo frančizės filmo „Greiti ir įsiutę“ premjeros datą. Skelbiama, jog pasaulinė filmo premjera numatoma 2014-ųjų liepos 11 dieną. Į filmo režisieriaus kėdę sės Jamesas Wanas, filmų „Pjūklas“ bei „Tūnąs tamsoje“ režisierius.

Oficialiai neskelbiama, kodėl paskutiniuosius keturis „Greiti ir įsiutę“ serijos filmus režisavęs Justinas Linas savo vietą užleido siaubo filmus kuriančiam ir paranormaliais reiškiniais besižavinčiam kolegai Jamesui Wanui, atsisakydamas režisuoti septintąjį serijos filmą. Nuo 2006-ųjų sėdėjęs už filmų „Greiti ir įsiutę“ vairo vyras kino studijai „Universal Pictures“ sukūrė vieną pelningiausių kompanijos frančizių.

Picture
Pagrindinius vaidmenis filme „Greiti ir įsiutę 7“ atliks aktoriai Vinas Dieselis bei Paulas Walkeris. Filmo prodiuseris Nealas H. Moritzas patvirtino, jog juostoje vaidins ir buvęs imtynininkas, aktorius Dwayne Johnsonas. Skelbiama, jog septintajame filme prie Vino Dieselio bei Paulo Walkerio prisijungs Jasonas Stathamas, filmų „Transporteris“ ir „Profas“ žvaigždė, tapsiantis pagrindiniu filmo antagonistu. Filmo „Greiti ir įsiutę“ kūrėjai vedė derybas su J. Stathamu dėl jo dalyvavimo šeštajame serijos filme, tačiau aktoriui atsisakius grupuotės lyderio vaidmens šis atiteko Luke Evansui. Nepaisant J. Stathamo atsisakymo atlikti vieną pagrindinių filmo „Greiti ir įsiutę 6“ vaidmenų, aktorių išvysime juostos pabaigoje, o vėliau ir septintajame serijos filme.

Nors penktasis serijos „Greiti ir įsiutę“ filmas tapo viena pelningiausių 2011 metų juostų, uždirbusių daugiau kaip 600 milijonų JAV dolerių, filmo kūrėjai teigia, jog įspūdingiausiu serijos reginiu taps būtent septintasis filmas, žiūrovams žadantis tikrų tikriausią bombą.

Dėliojant paskutiniuosius pasiruošimo septintajam filmui štrichus Lietuvos kino žiūrovai kviečiami susipažinti su šeštuoju filmu „Greiti ir įsiutę“, kuriame Londono gatvėse ir toliau vyksta Dominiko (akt. Vin Diesel) ir Brajeno (akt. Paul Walker) medžioklė. Netikėtai vyrams pasiūlomas jų nuodėmių atleidimas už vieną nedidelę paslaugą – Dominikui ir Brajenui tereikia padėti sučiupti pavojingą teroristinę grupuotę. Regis, viena paprasčiausių užduočių jų karjeroje virsta žaidimu su mirtimi, vyrams pateiksiančiu ne vieną netikėtą staigmeną...

Įspūdingas veiksmo filmas „Greiti ir įsiutę 6“ į Lietuvos kino ekranus įsiverš jau gegužės 24 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1