Picture
Kino teatras “Pasaka” kviečia šeimyniškai bei kūrybingai leisti savaitgalio popietes drauge, kiekvieną šeštadienį, 15 val.!

Renginio “Savaitgalis su pasaka” tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Šeštadienio popietė “Savaitgalis su Pasaka” susideda iš dviejų dalių – kūrybinių dirbtuvėlių bei kino seanso. Dirbtuvių metu tėveliai kartu su mažyliais dalyvaus pasakų skaityme, muzikuos, mokysis jausti spalvas ir ugdyti meninį raštingumą, kurti žaislus, bei atlikti lėlių teatro pasirodymus. Pažadame puikią savaitgalio pradžią jaukioje kompanijoje.

Šiuos smagius ir kūrybiškus renginius mums įgyvendinti padės šaunūs projekto partneriai: tarptautinė muzikos mokykla “Kinder Musik”, ikimokyklinio ugdymo įstaiga “Vaikystės sodas”, humanistinė meno mokykla “Baltas lapas”, teatras “Lėlė” bei prekių vaikams parduotuvė “Medinis arkliukas”.  

Susitinkame kiekvieną šeštadienį, 15 val. kino teatre “Pasaka”!

Apie projekto partnerius:

Kinder Musik - tai tarptautinė mokykla, įkurta ir skirta vaikams nuo gimimo iki 7-erių metų amžiaus. Kindermusik pamokėlės padės Jums ir Jūsų vaikui pažinti muzikos garsus ir nuostabų muzikos pasaulį, augti ir lavintis draugiškoje aplinkoje, susipžinti ir susidraugauti su bendraamžiais, susipažinti su anglų kalba linksmoje ir laisvoje aplinkoje, ugdyti motyvacinius ir matematinius gebėjimus, lavinti kalbą, jos išraišką ir vaizduotę, pažinti save ir ugdyti pasitikėjimą savimi, džiaugtis mokymosi procesu.

Vaikystės sodas – Ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kurioje auga ne tik vaikai – čia auga visa bendruomenė. Tėvai yra mūsų sąjungininkai: juk jiems – lygiai taip pat kaip ir mums – norisi, kad jų vaikas savo dienas leistų saugiai, turiningai ir smagiai. Vaikystės Sode dirbame pagal autorinę ugdymo programą, kurioje surinkta geriausia patirtis iš moderniausių ir sėkmingiausių pasaulio ugdymo įstaigų. Kuo daugiau langų vaikui atveriame ikimokykliniame amžiuje, kuo labiau padedame atskleisti tai, ką jis daro geriausiai, tuo didesnė tikimybė, kad puikūs dirigentai netaps vidutiniškais daktarais.Baltas lapas – humanistinė meno mokykla laukia ir vaikų, ir suaugusių, ir tų, kurie jau mokėsi piešti, tapyti ar fotografuoti ir tvirtai žino, kad būtent su menu nori sieti savo gyvenimą, ir tų, kurie nėra paėmę pieštuko į rankas, kurie bijo balto lapo ir dar ieško savęs. Mokyklos tikslas – ne tik išmokyti kūrybingai mąstyti, tačiau ir perteikti meninių disciplinų (piešimo, tapybos, fotografijos ir kt.) technines žinias kaip materialų įrankį kūrybai.Teatras “Lėlė” - čia vaidinami spektakliai, sukurti pagal lietuvių ir pasaulio tautų pasakas, taip pat žinomų lietuvių ir užsienio autorių kūrinių vaikams motyvais. Taip pat “Lėlėje” kuriami lėlių vaidinimai suaugusiems. Vilniaus “Lėlės” kūrėjai stengiasi, kad teatras būtų atviras tiek geriausioms lėlių teatro vaikams tradicijoms, tiek vertingoms šiuolaikinio teatro tendencijoms. O svarbiausia - kad išliktų įdomus ir reikalingas tiek mažiesiems žiūrovams, tiek ir suaugusiems.Medinis arkliukas - Parduotuvėlė „Medinis arkliukas“ savo virtualias dureles atvėrė 2010 m. rudens pabaigoje. Mes labai mylime gamtą. Todėl mums be galo svarbu, iš ko ir kaip gaminami žaisliukai, kuriais prekiaujame. Svarbu, kad jie būtų saugūs vaikams, saugūs aplinkai. Esame vienintelė parduotuvėlė, kurioje rasite tik lietuviškus ir tik medinius bei medžiaginius rankų darbo žaislus, gaminamus iš natūralių, ekologiškų medžiagų, dažytus tik ekologiškais dažais, kurie nekenkia nei vaikui nei jį supančiai aplinkai. Virš 200 medinių žaisliukų bei didžiausias medinių arkliukų pasirinkimas Lietuvoje – mūsų svajonė tapo realybe. Jau dirbame su visais Lietuvos medinių žaislų gamintojais. Tegul jūsų vaikas kelionę po pasaulį pradeda su nuostabiu draugu, kuriame dar jaučiama medžio šiluma ir jaukumas, ir kuris lydės jį galbūt visą gyvenimą.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1