Picture
Ar maisto gaminimas yra menas? To klausia ir bando atsakyti 20-ojo „Kino pavasario“ programa „Kulinariniai filmai“. Keturi dokumentiniai filmai – keturios skirtingos kelionės po kulinarijos pasaulį ir jo užkulisius. Lietuvoje gyvenantis virtuvės šefas italas Gian Luka Demarco pasidalijo savo įspūdžiais apie šią gurmaniškiems eksperimentams įkvepiančią programą. 

Virtuvės profesionalams jis rekomenduoja juostas „Atrandant Gastoną“ („Finding Gaston“) ir „Vakarienė kaip sapnas“ („The Dream“) bei linki, kad kolegos užsidegtų tokia pačia aistra savo darbui kaip šių filmų herojai.

Picture
Visus virtuvės entuziastus kulinaras kviečia į filmą „Kritikai gurmanai“ („Foodies – the Culinary Jetset“), nes tai – išskirtinė galimybė pamatyti, ką veikia maisto kritikai, ir sužinoti, ką reiškia valgyti geriausiuose pasaulio restoranuose.

 

Gian Luka Demarco ragina nepraleisti ir filmo „Steiko (r)evoliucija“ („Steak (R)evolution“), kad suvoktum, kiek reikia pastangų, kad kliento lėkštę pasiektų taip mėgiami kokybiški mėsos patiekalai. 

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1