Picture
Naujas animacinis filmas visai šeimai „Smurfai“, paskatinęs mėlyna spalva perdažyti visą kaimelį Ispanijoje, mėlynąją maniją atneša ir į Lietuvą – šiandien Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Ozas“ atidaryta Smurfų sostinė. Čia „apsigyveno“ daugiau nei 100 mėlynų personažų.

„Smurfų nuoširdumas, draugiškumas ir meilumas užkariavo ne vienos kartos simpatijas. Kiekvienas jų atstovauja tam tikrą žmogišką savybę, o gyvendami kaip viena didelė šeima jie moko tarpusavio supratimo, paramos ir meilės – svarbiausių vertybių. Tai į filmą turėtų paskatinti drauge eiti visas šeimas – būtent jų pramogai ir užleidome mūsų prekybos ir pramogų centrą šiems mažiems mėlyniems žmogeliukams“, – sako „Ozo“ vadovė Inga Navickaitė.

Smurfus sukūrusio belgų karikatūristo Peyo komiksuose mėlynieji žmogeliukai gyvena miško glūdumoje įkurtame kaime, kurio be pačių Smurfų pagalbos negali pasiekti nei netoliese gyvenantys žmonės, nei blogasis personažas Gargamelis. Tuo tarpu netrukus Lietuvos kino ekranus pasieksiančiame filme „Smurfai“ jo mažieji herojai pirmą kartą palieka savo namus ir iškeliauja į didmiestį – Niujorką. Būtent šią sceną vaizduojanti sala įkurta prekybos ir pramogų centro „Ozas“ pirmajame aukšte.

Mažuosius Smurfus ir jų aplinką prekybos ir pramogų centre „Ozas“ galima apžiūrėti nuo rugpjūčio 8 iki 28 dienos. Filmo „Smurfai“ premjera prekybos ir pramogų centre įsikūrusiame kino centre „Multikino“ – rugpjūčio 19 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1