Picture
www.indiewire.com
Pristatau režisieriaus Spike Lee filmo „Bad 25“, pasakojančio apie legendinio pop karaliaus Michaelo Jacksono muzikinio albumo „Bad“ kūrimo procesą bei to paties pavadinimo pasaulinį koncertų turą, treilerį.

Anot režisieriaus, besididžiuojančio pažintimi ir darbu kartu su M. Jacksonu, filme matomi dokumentiniai kadrai iš asmeninio režisieriaus archyvo ir kūrybinis pop karaliaus palikimas – jo širdžiai itin brangūs dalykai, privertę sukurti dokumentinį filmą, dedikuotą 2009-ųjų birželį mirusiai muzikos pasaulio legendai.


Picture
Dokumentiniame filme „Bad 25“ pamatysime ne tik muzikinio albumo „Bad“ kūrimo užkulisius bei jį lydėjusi koncertų turą, tačiau ir  išgirsime tokių su Michaelu Jacksonu dirbusių žmonių kaip Martinas Scorsese, Steve Wonderis, Mariah Carrey, Kanye West, Sheryl Crow ir kitų prisiminimus bei pamąstymus apie pop karalių ir gyvenimą be jo.

Venecijos kino festivalyje apdovanotą dokumentinį filmą pirmieji išvys amerikiečiai, kanalo ABC eteryje ketinamą transliuoti jau lapkričio 22-ąją, per Padėkos dieną. Planuojama, jog metų pabaigoje filmas bus išleistas DVD formatu, tad belieka tikėtis, jog vienokiu ar kitokiu pavidalu jis pasieks ir Lietuvą.

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1