Picture
Los Andžele vykstančiame AFI (Amerikos kino institutas) festivalyje šį sekmadienį įvyko neoficiali naujojo Holivudo režisieriaus Steveno Soderbergho filmo „Melori Kei. Prarasta kontrolė“ (Haywire) premjera.

Filmas pradžiugino „Oskaro“ laureato Steveno Soderbergho gerbėjus.

Stilingai nufilmuotas šnipų trileris seka Borno ir Džeimso Bondo pramintais takais. Ir nors filmo siužetas įprastas veiksmo trileriams, tačiau meistriška Steveno Soderbergho režisūra pakelia jį į aukštą meninį lygį.

Picture
Kaip ir kituose S.Soderbergho filmuose – „Oušeno“ trilogija, „Narkotikų kelias“, „Užkratas“, taip ir šiame, vaidina Holivudo žvaigždžių komanda. Šį kartą tai Antonio Banderasas, Michaelas Douglasas, Ewanas McGregoras, Channingas Tatumas, o pagrindinį vaidmenį atliko moterų mišriųjų kovų žvaigždė ir modelis Gina Carano.

Filmas stilistiškai panašus į „Oušeno“ trilogiją. Iš karštos Barselonos į šiaurietišką Dubliną, iš Dublino į egzotiškąjį San Diegą – veiksmo vieta keičiasi su kiekviena nauja scena.

Picture
Naujoji S.Soderbergho juosta ypač išsiskiria kvapą gniaužiančiomis kovų scenomis. Jos sukurtos ne kompiuteriu kaip dauguma šiuolaikinių veiksmo filmų, bet atliktos kaskadininkų ir pačios moterų mišriųjų kovų profesionalės Ginos Carano – todėl atrodo ypač tikroviškai ir įspūdingai.

Filmas pasakoja apie samdomą specialiųjų tarnybų agentę Melori Kein. Išvadavusi įkaitą Barselonoje, Melori vyksta atlikti specialiosios operacijos į Dubliną. Tačiau operacija klostosi ne taip, kaip buvo planuota ir netrukus Melori įsitikina, kad specialiosios tarnybos ją išdavė.

Picture
Melori akimirksniu sugalvoja klastingą keršto planą. Akis už akį.

„Kiekviena šio filmo scena yra meistriškai nufilmuota. Žiūrėti šį filmą vienas malonumas“, – po peržiūros juostą gyrė kino kritikai. 

„Melori Kein. Prarasta kontrolė“ yra vienas laukiamiausių 2012 metų filmų. 

Oficiali filmo premjera JAV – 2012 sausio 20 dieną, o vasarį šį stilingą šnipų trilerį bus galima pamatyti ir Lietuvos kino teatruose.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1