Picture
Š.m. birželio 7-8 dienomis  vyks susikertančių medijų konferencija ir dirbtuvės „Cross Media Zen“. Dar nespėjusius užsiregistruoti – kviečiame tai padaryti čia.

Šiemet „Cross Media Zen” vyks trečiąjį kartą, jį organizuoja Media Desk Lietuva ir Lietuvos kino centras. Renginio metu patirtimi, žiniomis bei naujovėmis dalinsis susikertančių medijų, reklamos ir komunikacijos specialistai, žurnalistai, prodiuseriai bei kino kūrėjai iš įvairių Europos šalių.

„Cross Media Zen” – tai ne tik galimybė įgyti naudingų žinių bei įgūdžių, bet  ir profesionalams iš Lietuvos ir užsienio skirta platforma, skatinanti užmegzti kontaktus, dalintis patirtimi bei idėjomis ir galbūt pradėti naujus susikertančių medijų projektus drauge.

Šių metų konferencijoje ypatingas dėmesys bus skiriamas auditorijos pritraukimui ir ryšio tarp prekės ženklo bei turinio skatinimui. Konferencijos dalyviai turės galimybę susipažinti su naujos profesijos – „istorijos architektūros” – atstovu ir išgirsti, kaip konstruojamos šiuolaikinės, skirtingų medijų platformoms skirtos istorijos. Konferencijos metu taip pat bus pristatyti susikertančių medijų projektų pavyzdžiai iš Europos ir viso pasaulio.

Pirmą kartą kūrybinės dirbtuvės bus skirtos dalyviams, norintiems išvystyti savo interaktyvaus projekto idėją. Dirbtuvių metu susikertančių medijų ekspertai iš Danijos Asta Wellejus ir Jungtinės Karalystės – Simon Allen konsultuos ir padės sėkmingai pasiruošti projekto įgyvendinimui. Šiemet susikertančių medijų dirbtuvės – intensyvus vienos dienos maratonas – treniruotė, kurios metu dalyviai sužinos, kaip vystyti ir prodiusuoti interaktyvius/susikertančių medijų projektus.

Daugiau informacijos – čia.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1