Picture
„Aš negelbėju žmonių. Aš jų nekenčiu“, – niūriu balsu išrėžia Džonis Bleizas – Tamsos baikeris. Pamėgtas fantastinio trilerio veikėjas sugrįžta į kino ekranus! Bet daug blogesnis, brutalesnis, žiauresnis, dar pikčiau nusiteikęs – Tamsos baikeris naujajame filme bus tikras velnio išpera. Ir jis riedės 3D motociklu.

„Džonis Bleizas bus ciniškas pirmojo Tamsos baikerio įsikūnijimas“, – sakė Holivudo žvaigždė Nicolas Cage‘as, jau antrame filme įlindęs į Tamsos baikerio kailį.

Picture
Aktorius teigia nusprendęs pakeisti požiūrį į savo veikėją ir jį ištikusią tragediją, tad „Tamsos baikeris: Keršto demonas“ nėra pirmojo filmo tęsinys, o visiškai naujas filmas.

Pirmajame filme žmogaus skausmas suvirpindavo Tamsos baikerio širdį, o dabar, matydamas žmogaus kančią, jis reaguos tik paniekinančiu žvilgsniu ir ciniška šypsena.

„Lengva pamėgti tokius veikėjus kaip Supermenas ar Kapitonas Amerika, o štai pajusti simpatijas tokiam niekšiškam personažui kaip naujasis Tamsos baikeris bus rimtas iššūkis“, – sakė Nicolas Cage‘as.

Picture
Juostą režisavo „Adrenalino“ kūrėjai Markas Neveldine‘as ir Brianas Tayloras, tad galima tikėtis siautulingo veiksmo, kvapą gniaužiančios įtampos ir specialiųjų efektų šou. O 3D technologija pasodins žiūrovus tiesiai ant Tamsos baikerio motociklo!

Filmas „Tamsos baikeris: Keršto demonas“ kainavo 75 milijonus dolerių, buvo filmuojamas Rumunijoje ir Turkijoje, kūrėjai surado įspūdingų veiksmo vietų, kurios dar labiau tirštino siaubo pritvinkusią atmosferą.

Picture
Buvęs kaskadininkas Džonis Bleizas (Nicolas Cage‘as) leidžiasi į savanorišką tremtį – Rytų Europoje jis tikisi pamiršti praeitį. Pamiršti savo prakeiksmą – Džonis turi šėtoniškų galių ir gali iššaukti pragaro ugnį, kuri sudegina žmones gyvus.

Tačiau nuo praeities nepabėgsi – Rytų Europoje Džonis sutinka vienuolių ordino narį, kuris paprašo išgelbėti jauną moterį ir jos sūnų, mat į juos nusitaikė Šėtono sekta ir paties velnio tarnai. Berniuką ketinama paaukoti ant altoriaus, kad Antikristas galėtų įsikūnyti į žmogų ir užvaldyti pasaulį.

Picture
Džonis apsižergia savo motociklą – su velniu jis turi senų nesuvestų sąskaitų. Užkurkite ugnį pragare – Tamsos baikeris atrieda!

Vasario 24 dieną Tamsos baikeris 3D motociklu atriedės į Lietuvos kino teatrus.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1