Picture
Kasmet rugsėjo pabaiga Kaune tampa arthauzinio kino gerbėjų švente – vyksta kasmetinis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Tarptautinis Kauno kino festivalis šiemet rugsėjo 27 – spalio 6 dienomis vėl pakvies arthauzinio kino gerbėjus pasimėgauti išskirtiniais filmais.

Festivalis gyvuoja jau šešerius metus nuoširdžiai dirbančių savanorių dėka. Čia jie ne tik rūpinasi garsiais, įdomiais svečiais, rašo recenzijas, bet ir atlieka įvairius kitus darbus.

Tarptautinio Kauno kino festivalio meno vadovė Ilona Jurkonytė džiaugiasi, kad kasmet savanorių daugėja, o kai kurie savanoriai įsitraukia į festivalio veiklą tiek, kad ji tampa jų gyvenimo būdu. „Labai džiugu matyti žmones ieškančius įdomaus arthauzinio kino bei artimesnio santykio su šio kino kultūra. Tikiu, kad tai plečia akiratį, taurina sielą ir lavina bendravimo, bendradarbiavimo gebėjimus. Tarptautiniame Kauno kino festivalyje savanorių amžius įvairus, tačiau dažnai šioje organizacijoje renkasi atlikti praktiką studentai. Patyrę festivalio organizacijos atstovai mielai dalinasi patirtimi su įvairių akademinių institucijų studentais“, - vardija I. Jurkonytė. 

Šiemet savanoriai yra laukiami dvidešimtyje sričių – nuo vertimo iki plakatų klijavimo ir susitikimų su kino režisieriais organizavimo. Ir visa tai – vardan tradicinės, mylimos kino šventės Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

Savanoriško darbo pobūdis: įvairių sričių pagalbiniai darbai prieš festivalį ir jo metu, pvz. asistavimas organizatoriams, bendravimas su festivalio dalyviais ir lankytojais, dalyvių srauto koordinavimas, festivalio patalpų priežiūra, informacijos viešinimas ir t.t. Festivalio metu savanoriauti dažniausiai reikės vakarais, tačiau pagalbos reikės ir dieną.

Mes siūlome:

 • Galimybę gilingi savo profesionalias kompetencijas;

 • Galimybę susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis;

 • Galimybę pamatyti festivalio metu rodomos filmus;

 • Galimybę betarpiškai bendrauti su festivalio svečiais;

 • Tarptautinio Kauno kino festivalio organizacijos rekomendacijas tolimesniuose Jūsų darbuose.

Norinčius savanoriauti šeštajame Tarptautiniame Kauno kino festivalyje kviečiame iki rugpjūčio 11 d. užpildyti dalyvio anketą savanoriams.kinofestivalis.lt arba atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką ugne@kinofestivalis.lt. Savanoriauti kviečiame Kaune ir Vilniuje.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1