Picture
Lapkričio 30-ąją tragiškoje autokatastrofoje žuvus filmų „Greiti ir įsiutę“ žvaigždei, aktoriui Paului Walkeriui, tolimesnis franšizės likimas pakibo ant plauko.

Iškart po avarijos, pasiglemžusios aktoriaus ir jo draugo, vairavusio Porsche Carrera GT automobilį, gyvybes, kino studija Universal išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigė esanti sukrėsta P. Walkerio mirties bei išreiškė užuojautą jo šeimai, atsisakydama bet kokių komentarų apie filmą.

Pastaruoju metu aktorius filmavosi septintojoje populiariausios pasaulio franšizės „Greiti ir įsiutę“ dalyje, kuri kino ekranus turėjo pasiekti 2014-ųjų liepos 11 dieną. Nufilmavus daugiau kaip pusę juostos „Greiti ir įsiutę 7“, darbus nutraukė JAV švenčiama Padėkos diena, tad filmavimai turėjo būti pratęsti jau gruodžio 1-ąją Atlantos valstijoje, o vėliau Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Kaip praneša The Hollywood Reporter, tragiškų įvykių sukrėsta kino studija Universal juostos „Greiti ir įsiutę 7“ filmavimus atidėjo neribotam laikui, nekomentuodama, ar keisis numatyta filmo premjeros data.

Filmų serijos gerbėjai spėlioja ir apie tolimesnį franšizės likimą, kadangi šių metų vasarą buvo oficialiai paskelbta apie planus sukurti aštuntąją ir devintąją filmo dalis, tačiau kino studija Universal šiuo metu nesiryžta komentuoti gandų apie istorijos likimą. Filmo gerbėjai baiminasi, jog septintoji dalis gali kartą ir visiems laikams pabaigti vieną sėkmingiausių franšizių kino istorijoje.

Kaip praneša leidinys TMZ, dramatiškoje avarijoje žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio ir jo draugo palaikai apdegė taip smarkiai, jog nustatant žuvusiųjų tapatybes prireikė DNR tyrimų. Pasaulį apskriejus tragiškai žiniai imtos kelti įvairios avarijos versijos – ekspertų nuomone, automobilis gerokai viršijo važiuojamojoje kelio dalyje leistiną greitį, tačiau neatlikus išsamių tyrimų baiminamasi spėlioti ar vyrai buvo apsvaigę, dalyvavo nelegaliose gatvės lenktynėse, nesuvaldė automobilio ar tapo techninio Porsche gedimo aukomis.

Pramogų pasaulis gedi Paulo Walkerio, o tylos sieną nutraukęs artimas aktoriaus draugas Vinas Dieselis savo Facebook paskyroje išpublikavo jųdviejų nuotrauką, teigdamas, jog „Gyvendami gyvųjų širdyje mes nemirštame“. Aplankęs aktoriaus žūties vietą ašarų nesuvaldė ir kitas „Greiti ir įsiutę“ šeimos narys - aktorius Tyrese Gibson, iš draugo žūties vietos išsivežęs automobilio nuolaužų, kuriose, jo teigimu, slypi aktoriaus energija.

Pranešama, jog P. Walkerio laidotuvės įvyks jau gruodžio 4-ąją, o galutinis kino studijos Universal sprendimas dėl tolimesnio franšizės „Greiti ir įsiutę“ likimo turėtų paaiškėti dar šią savaitę.
Forum Cinemas informacijaLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1