Picture
Netrukus savo filmą Lietuvoje pristatysiantis režisierius Paolo Sorrentino atskleidė, jog Brado Pitto gyvenimo draugei, garsiai Holivudo aktorei Angelinai Jolie buvo skirtas vaidmuo filme „Didis grožis“ (it. „La Grande Bellezza“). Moteris turėjo atlikti nedidelį, tačiau įspūdingą ir ryškų striptizo šokėjos vaidmenį, kurį galiausiai atliko italų aktorėSabrina Ferilli.

Žinią apie Angelinai Jolie skirtą vaidmenį Kanų kino festivalyje šiltai sutiktame filme patvirtino ir aktorės atstovai. Jų teigimu, moteris buvo priversta atsisakyti vaidmens dėl įtempto filmavimo grafiko. Kuomet P. Sorrentino klaidžiojo Romos gatvėmis filmuodamas „Didį grožį“, moteris visas jėgas skyrė kino studijos Disney nuotykių filmo „Maleficent“ filmavimo darbams. Šiame filme aktorė ne tik atliko pagrindinį vaidmenį ir suvaidino su kine debiutavusiais įvaikiais Zahara ir Paxu, tačiau ir ėmėsi vykdančiosios prodiuserės darbų.

Picture
Nors viena daugiausiai uždirbančių Holivudo aktorių A. Jolie buvo priversta atsisakyti vaidmens filme„Didis grožis“, moteris tikina šį sprendimą priėmusi „skaudama širdimi, kadangi pasiilgsta europietiško nepriklausomo kino projektų“. Nepaisant apgailestavimų dėl aktorės sprendimo, A. Jolie tapo viena pirmųjų filmą mačiusių žiūrovių. „Paolo atsiuntė man filmo kopiją, ragindamas išreikšti savo nuomonę apie jį. Likau sužavėta, kadangi tai – įspūdinga grožio, intelekto ir garsų sintezė“, - apie „Didį grožį“ atsiliepė A. Jolie, patikinusi, jog buvo priblokšta filmo žavesio. „Dar niekas kine taip nemylėjo Romos kaip Federico Fellini ir Paolo Sorrentino“, - pridūrė moteris.

Picture
„Didis grožis“ – meilės daina Amžinajam miestui Romai, kuriame gyvena pagrindinis filmo herojus – 65-erių rašytojas Džepas (akt. Toni Servillo) – buvęs rašytojas, šiandien – apie šalies aukštuomenę rašantis žurnalistas. Vakarėlių liūtu tituluojamas Džepas, dalyvaujantis nesibaigiančiuose šiuolaikinio meno performansuose pasirenka stebėtojo poziciją ir, koketuodamas su gražuolėmis, filme imasi nagrinėti grožio ir žmogiškumo prigimtį, kuomet prieš jo akis vienas po kito šmėžuoja feliniški personažai, kuriuos sutikti, matyt, įmanoma tik Romoje...


Inteligentiškas, žavus ir Romos miesto grožį aukštinantis filmas kinuose jau nuo spalio dienos.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1