Picture
Meilė, meilė, meilė.. Jei būtų sunaikinti visi filmai apie meilę, kinas netektų dalies savo žavesio, o melodramos žanras apskritai neegzistuotų. Greičiausiai užsidarytų ir didžioji dalis kino teatrų, dalis talentingų režisierių pasirinktų kitą profesinį kelią.

Tačiau geriau nesileiskime į kalbas, kas būtų jei būtų.... Filmai apie meilę vis dar egzistuoja ir yra vieni laukiamiausių bei reikalingiausių, tad vasarį skirkite laiko pasižiūrėti bent vieną filmą apie meilę.
Vasario 13–19 d. „Skalvijos“ kino centre skelbiama filmų apie meilę savaitė. Jos metu kino ekrane suksis įvairaus amžiaus ir pomėgių žiūrovams skirti filmai apie meilę.

Picture
Jaunesnius kino žiūrovus turėtų sudominti talentingo Kanados režisieriaus Xavier Dolano juosta „Įsivaizduojamos meilės“ (2010), kurią jis susuko būdamas vos 21-erių. Itin stilingai nufilmuota dramatiška istorija panardina į meilės trikampį, tirštą emocijų, aistros ir kovos dėmesio. Emocinę juostos įtaigą sustiprina puiki jaunųjų aktorių vaidyba (beje, viena iš pagrindinių vaidmenų sukūrė pats X. Dolanas).

Picture
„Yves Saint Laurent. Beprotiška meilė“ (2010) pelnytai vadinamas vienu elegantiškiausių ir subtiliausių Tarptautiniame Vilniaus dokumentinių filmų festivalyje (VDFF’11) rodytų filmų. Istorija apie garsųjį XX a. mados genijų pasakojama, remiantis Pierre Bergé, kurį su Y. Saint Laurent siejo per 5 deš. trukęs meilės ryšys, prisiminimais. Šią liniją papildo Y. Saint Laurent ir P. Bergé bendrai surinkta meno kūrinių kolekcija bei simbolinis atsisveikinimas su ja po kūrėjo netekties. 

Picture
Stilinga, muzikinė istorija „Mylimieji" (Christophe Honore, 2011) suteiks galimybę susitikti su pamėgtais prancūzų aktoriais – žaviąja Catherine Deneuve, jos pėdomis pasekusia dukra Chiara Matroiani, gražuoliu Louis Garreliu. Filme istorija pasakojama, šokinėjant per dešimtmečius, skirtingus miestus. Madlenos ir jos dukters Véros istorijos tai susipina, tai išsiskiria, jos įsimyli, nusivilia meile ir vėl įsimyli.

Į šiuos bei kitus „Skalvijoje“ rodomus filmus kviečiame įsigyti specialius bilietus, skirtus mylintiems ir mylimiems. Juos galėsite padovanoti draugams bei artimiesiems, kuriuos vertinate ir norite jiems suteikti įsimintinų akimirkų kine. Šie bilietai galios į bet kurį „Skalvijoje“ rodomą filmą iki šių metų liepos 1 d.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1