Picture
Nuo pirmojo serijos „Greiti ir įsiutę“ filmo pasirodymo didžiuosiuose kino ekranuose praėjus dvylikai metų į ekranus lyg viesulas įsiveržė jau šeštoji filmo dalis. Viena ilgiausiai rodomų ir sėkmingiausių frančizių kino pasaulyje tapusi filmų serija pagrindinių vaidmenų atlikėjus pavertė pasaulinio garso žvaigždėmis, savo pajamas skaičiuojančias milijonais dolerių. Projekto širdimi ir siela vadinamas Vinas Dieselis, ne tik prodiusuojantis projektą, tačiau ir atliekantis pagrindinį filmo vaidmenį atskleidė frančizės ilgaamžiškumo paslaptį bei prasitarė esąs abejingu 3D efektams.

Paklaustas apie filmo prodiusavimą bei pagrindinio vaidmens atlikimą V. Dieselis atvirauja, jog už projekto kokybę galėtų atsakyti savo galva. „Tad visus peikimus bei pagyras galite adresuoti man“, - savo vaidmenį frančizės kūrime akcentavo aktorius, neatmetantis galimybės, jog vienas būsimų serijos „Greiti ir įsiutę“ filmų bus sukurtas remiantis V. Dieselio scenarijumi. „Labai mėgstu rašyti. Tai nuostabu, kuomet popieriaus lape gali sukurti istoriją ar unikalų pasaulį. Namie turiu daugybę mano parašytų scenarijų, kurie kol kas glūdi stalčiuose, tačiau kuriuos labai noriu įgyvendinti kine“, - pasakojo vyras.

Picture
Paprašytas įvardinti frančizės ilgaamžiškumo ir žiūrovų simpatijų paslaptį vyras teigė, jog tai tėra pokyčiai. „Mes nebijome keistis ir žiūrovams pateikti vis kitokių istorijų bei veikėjų. Manau, jog tai ir yra mūsų paslaptis – juk su metais visi mes keičiamės, tad kartu su žiūrovais privalo keistis ir filmas“, - regis, paprastą sėkmės formulę atskleidė V. Dieselis, tarsi primindamas, jog unikalumas slypi paprastume.

Užsiminus apie šiandienos kine paskutiniu mados klyksmu tapusius 3D efektus, aplenkusius filmus „Greiti ir įsiutę“, aktorius prisipažįsta nesuprantantis aklo šių efektų taikymo kiekvienam filmui bei vis dar negalintis priprasti „prie sumautai nepatogių 3D akinių“. Dar daugiau – kaip paaiškėjo, V. Dieselis tėra matęs vieną 3D filmą, kuriuo tapo Jameso Camerono „Įsikūnijimas“. „Žiūrėjau jį tik todėl jog vieną iš vaidmenų filme atliko mano buvusi gyvenimo draugė Michelle Rodriguez“, - atvirauja meile 3D formatui netrykštantis vyras, karštligiškai teigiantis, jog 3D efektai bei filmas „Greiti ir įsiutę“ – sunkiai suderinami.

Įspūdingos veiksmo scenos, aibė prabangių automobilių ir dar daugiau pavojų jau kinuose!
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1