Picture
Net ir šnipai geba mylėti: rimtais veidais ir karštomis širdimis. Geriausias šio fakto įrodymas – romantinė veiksmo komedija „Tai reiškia karą“, visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, startuosianti 3 dienomis ankščiau – šv.Valentino dieną, vasario 14-ąją. Premjeros organizatorius žurnalas „Cosmopolitan“ filmą norintiems pamatyti lietuviams pateikė vieną sąlygą – premjeros metu teks suvaidinti šnipus.

„Nepakartojamas jausmas žinoti, kad dėl tavęs pešasi du ypatingi vyrai,“ – sako aktorė Reese Witherspoon. Komedijoje „Tai reiškia karą“ aktorė suvaidino merginą, dėl kurios dėmesio susikauna du specialieji agentai – juos filme įkūnijo iš veiksmo filmų pažįstamas amerikietis Chrisas Pine‘as ir fantastinėje juostoje „Pradžia“ sužibėjęs britas Tomas Hardy.

Picture
„Šiame filme ,kaip ir gyvenime – viskas tikra, – tęsia R.Witherspoon. Pirmiausia – tikros aistros. Antra – tikra dilema, su kuria susiduria visi vaikinai, kai reikia rinktis tarp draugų kompanijos ir mylimos merginos. Trečia – tikros moteriškos dvejonės, kurį jaunikį išsirinkti? „Šypseną šioje istorijoje sukelia ne pasimėtymai tortais ar griuvinėjimai, o visiškas slaptumas: juk vyrukai nuo manęs bando nuslėpti ne tik savo profesiją, bet ir tai, kad yra geri draugai,“ – juokiasi aktorė R.Witherspoon.

Geros šnipų komedijos garantas yra ir „Tai reiškia karą“ režisierius Josephas McGinty Nicholas, kino pasaulyje geriau žinomas kaip McG. 2000-aisiais šis režisierius atgaivino legendinius „Čarlio angelus“, vėliau pastatė filmo tęsinį. Jau kuris laikas režisierius MsG užima vykdančiojo prodiuserio pareigas veiksmo serialuose „Jos vardas Nikita“ ir „Išrinktieji“.

Picture
„Tai reiškia karą“ režisierius pasistengė, kad aktoriai kaip įmanoma labiau įsijaustų į savo vaidmenis. „Patys nepastebėjom, kaip mus įtraukė filmo siužetas. Net po filmavimų su Tomu rugtyniaudavom dėl Reese dėmesio. Ji kartą net rimtai sudvejojo, kas seksualiau: mano antakių kilstelėjimas ar britiškas Tomo akcentas,“ – šmaikštavo aktorius Chris Pine.

Picture
Įsijausti į šnipų gyvenimą galės visi įsimylėjėliai: vasario 14-17d. dienomis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje vyks žurnalo „Cosmopolitan“ organizuojamos tradicinės COSMO VIP PREMJEROS, prie kurių šįsyk prisideda ir radijo stotis „Power Hit Radio“. Jose staigmenos laukia visų apsirengusių pagal aprangos kodą: kieti vyrukai – juodais kostiumais, gundančios merginos – aptemptomis trumpomis suknelėmis. O ypatingas dėmesys bus skiriamas tiems, kas turės tikrų šnipų žaisliukų – pavyzdžiui, bioninę ausį.

Picture
Romantinės veiksmo komedijos „Tai reiškia karą“ COSMO VIP PREMJEROS vyks:
Vilniuje, kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vasario 14 d. 18.20 val.
Kaune, kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis) vasario 14 d. 21.20 val.
Alytuje, kino teatre „Dainava“ vasario 15 d. 18 val.
Marijampolėje, kino teatre „Spindulys“ vasario 15 d. 20 val.
Klaipėdoje, kino centre “Forum Cinemas” (Akropolis) vasario 16 d. 18.15 val.
Panevėžyje, kino centre “Forum Cinemas” (Babilonas) vasario 17 d. apie 19 val.
Šiauliuose, kino centre “Forum Cinemas” (Akropolis) vasario 17 d. apie 21 val.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1