Picture
www.kinopoisk.ru
Komedija

Režisierius: Natalija Uglickich (Наталья Углицких)

Šalis: Rusija

Trukmė: 86 min
 

Buvusi dailiojo čiuožimo šokėja Rita (akt. Jekaterina Vilkova), įskaudinta ją metusio Chlobyševskio (akt. Maksim Matvejev) ryžtasi keršto planui. Sužinojusi, kad vyras paliko ją dėl kažkokio Vlasovo (akt. Konstantin Kriukov) sesers, mergina kurpia planus ir nuo šiandien jos tikslas numeris vienas – padaryti taip, kad mįslingasis Vlasovas ją įsimylėtų ir pamatytų tikrąjį būsimo sesers vyro veidą. Deja, egzistuoja viena bėda – nei vienas Rusijos pilietis niekuomet nėra matęs paslaptingojo Vlasovo, o apie vyrišką žinomi tik keli menki faktai – meilė airiškiems šokiems, Maserati automobiliams, nardymui... ir viskas. Tiesa, anot gandų, šiuo metu vyras leidžia laiką Tailande, kur net nedvejodama leidžiasi Rita. Kompaniją merginai palaiko išvaizdus ir mielas laikraščio korespondentas Kostia (akt. Konstantin Kriukov), pasiryžęs padėti Ritai įgyvendinti savo tikslus.

Picture
www.kinopoisk.ru
Nors „Ant kabliuko“ – tūkstantį kartų girdėta Pelenės istorija, tačiau filmas savyje turi kažkokio žavesio. Turiu pripažinti, kad rusiškų komedijų kontekste šis filmas buvo vienas geresnių matytų per pastarąjį pusmetį (atsižvelgiant į filmo žanrą ir pobūdį).

Aktoriai puikiai susitvarkė su savo vaidmenimis – Konstantinas Kriukovas labai įtikinamai suvaidino ir naivų žurnalistą ir kuklų milijonierių. Būtent vyro kuklumas, vaikiškas naivumas ir nuoširdumas iki filmo pabaigos išlaiko šiokią tokią intrigą ir verčia simpatizuoti Kostiai. Nors nesižaviu jo filmo partnere Jekaterina Vilkova, tačiau „Ant kabliuko“ ji atrodė ganėtinai neblogai. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjusi į tai, jog ši mergina atliks pagrindinį vaidmenį, kiek vėliau susigyvenau su šia mintimi, o galiausiai spėjau pamiršti tai, jog iki prasidedant filmui ši mergina man neatrodė nei žavi, nei ypatingai talentinga. Ir nors jai visgi pritrūko žavesio ir moteriškumo, tačiau filmo fone ji atrodė gana neprastai. Tad pagrindiniai filmo herojau – jauni, žavūs, energingi ir savo energija uždegantys jaunuoliai, be kurių filmas nebūtų buvęs tokiu kokiu yra.

Picture
www.kinopoisk.ru
Patiko puikūs Tailando vaizdai, gražūs saulėlydžiai, prabangūs apartamentai ir jauki muzika, tad šie veiksniai dar labiau sustiprina įspūdį, jog „Ant kabliuko“ – tai filmas – pasaka. Ir nors šis filmas įeina į dėmesio nevertų juostų kategoriją, tačiau kaip laisvalaikio arba tiesiog smegenų vėdinimo filmas žiūrisi tiesiog puikiai.

Neabejotinai patiks rusiškų komedijų mėgėjams ir žmonėms, trokštantiems kažko lengvo ir neįpareigojančio.
Leave a Reply.


UA-35502470-1