Picture
www.loveinacity.ru
Komedija

Režisierius: Дмитрий Дьяченко

Šalis: Rusija

Trukmė: 93 min

Grupė aktorių, kurie vaidina tikraisiais savo vardais sukūrė išties įdomų reginį, „Apie ką kalbą vyrai“. Jie ne tik patys parašė scenarijų, tačiau ir patys prodiusavo šią kino juostą, o Dmitrijus Djačenko sėdo į režisieriaus kėdę.

Picture
www.rudata.ru
Keturi jauni vyrai (vaidina akt. Леонид Барац, Ростислав Хаит, Александр Демидов, Камиль Ларин), pavargę nuo šeimyninių problemų ir rutinos darbuose meta viską ir leidžiasi į kelionę. Vyrai važiuoja daugiau 1000 km į kitą šalį tik tam, kad pamatytų savo taip mėgstamą grupę Би-2.

Apie ką jie kalba kelionėje? Žinoma, jog apie moteris, pinigus, darbą, mašinas, sportą, tačiau daugiausia kalbų visgi tenka moterims. Vyrukai turi visai nedaug laiko, tik dvi dienas, kurios juos skiria nuo išsvajotojo koncerto. Dvi dienos, daug kalbų, daug naujų temų, dar daugiau nuotykių ir įvairiausių netikėtų situacijų.

Moterys, pasižiūrėjusios šį filmą, apie save sužinos išties daug įdomybių ir sužinos ką vyrui reiškia vidutinio amžiaus krizė. Kiekvienas jų važiuoja ne tik į Би-2 koncertą. Kiekvienas jų permąsto savo gyvenimą ir iš naujo susidėlioja vertybes.


Picture
www.loveinacity.ru
„Apie ką kalba vyrai“ – lengvas, tačiau susimąstyti verčiantis filmas, kuriame vyrauja gyvi ir geri dialogai, puikus, laiku ir vietoje humoras, o viską vainikuoja įspūdingas Би-2 garso takelis ir puiki nuostabus aktorių kolektyvo vaidyba. Ką gi, lauksime antrosios filmo dalies, kuri startuoja jau šiais metais!


 
mačiau
17/2/2011 09:07:59 pm

Lengvam žiūrėjimui tinka :) Patiko ta vieta, kur pirko dovanų paveikslą - labai linksmas momentas

Reply
ausra
29/8/2013 07:02:25 pm

dar nemaciau

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1