Picture
www.premiere.fr
Drama

Režisierius:  Lidija Bobrova  ( Лидия Боброва)

Šalis: Rusija, Prancūzija

Trukmė: 97 min  

„Senelyte...“ - taip meiliai į senutę Tosią (vaidina neprofesionali aktorė Nina Pavlovna) vaikystėje kreipdavosi anūkai. Ji, pamiršdama save, po gabalėlį išdalindama artimiesiems ir pavaduodama geležinkelio stotyje dirbančius dukrą ir žentą, nepailsdama rūpinosi be proto mylimais anūkais. Ištikus bet kokiai negandai mažieji neklaužados pirmiausiai šaukdavosi senelytės, nes ji jiems buvo Viskas. 
Picture
Drama

Režisierius: Sergej Snežkin (Сергей Снежкин)

Šalis: Rusija

Trukmė: 110 min

 

Šis filmas – tai Pavlo Sanajevo autobiografinio pasakojimo, parašyto 1994 metais, ekranizacija.


 
Picture
www.kinoshko.tv
Karinė drama

Režisierius: Jelena Nemych

Šalis: Rusija

Trukmė: 12 X ~52 min

 

Filme atsispindi karo itin tiksliai ir tikroviškai pavaizduoti karo baisumai, žmonių išgyvenimai, nuolat lydintis netikrumo ir baimės jausmas, artimųjų netektis, karo suluošinti žmonių likimai ir bandymas kaskart iš naujo stotis ant kojų. Žiūrint serialą vidumi jauti koks baisus yra karas ir esi priverstas vėl ir vėl išgyventi skausmą ir baimę su filmo herojais.

Gulia, Musia ir Zoja - trys seserys, kurių likimai karo metu susiklosto itin skirtingai. Gulia (vaidina akt. Jelena Nikolajeva) - jauniausia iš visos trijulės, lengvabūdė, akiplėšiška ir neklusni mergina, nuolat įsipainiojanti ne ten, kur reikia. Zoja (vaidina akt. Jelena Podkaminskaja) - vyriausioji sesuo. Santūri, atsidavusi darbui ligoninėje, išsilavinusi ir skubanti teisti žmones už ne visuomet teisingus jų poelgius. Tuo tarpu Marija, arba tiesiog Musia (vaidina akt. Elizabeta Bojarskaja) - vidurinioji - miela, švelni, svajojanti tapti aktore. Mergina susitikinėja su Mitia (vaidina akt. Roman Polianskij) - būsimu architektu, nuolat kalbančiu apie ateityje jo regimas saulės elektrines.


 
Picture
www.loveinacity.ru
Komedija

Režisierius: Дмитрий Дьяченко

Šalis: Rusija

Trukmė: 93 min

Grupė aktorių, kurie vaidina tikraisiais savo vardais sukūrė išties įdomų reginį, „Apie ką kalbą vyrai“. Jie ne tik patys parašė scenarijų, tačiau ir patys prodiusavo šią kino juostą, o Dmitrijus Djačenko sėdo į režisieriaus kėdę.


 
Picture
www.ruskino.ru
Komedija

Režisierius: Александр Черных

Šalis: Rusija

Trukmė: 75 min

Pagrindinė filmo herojė (vaidina akt. Нелли Уварова) – pilka pelytė iš Minsko, atvažiavusi į Maskvoje vykstančią knygų mugę. Ji – provincialė, tačiau labai romantiška asmenybė, šventai tikinti meile.UA-35502470-1