Picture
www.ruskino.ru
Komedija

Režisierius: Sarik Andreasian (Сарик Андреасян)

Šalis: Rusija

Trukmė: 90 min

   
Liudmila Kalugina (vaidina akt. Светлана Ходченкова) – verslo pasaulio ryklė, akmeninė moteris iš pirmo žvilgsnio geležine širdimi. Ji griežta, reikli sau ir kitiems. Pavaldiniai ją vadina mymra ir bijo su vadove turėti bet kokių reikalų.

Anatolijus Novoselcevas (vaidina akt. Владимир Зеленский) – vienišas dviejų šaunių mergaičių (vaidina akt. Софья Хилькова ir akt. Вероника Вакулинская) tėvas, finansų analitikas, dirbantis Liudmilos Kaluginos vadovaujamoje kompanijoje. Jos akyse jis nieko vertas skuduras, negebantis suregzti rišlaus sakinio.


 
Picture
www.ruskino.ru
Komedija

Režisierius: Sergej Ginzburg (Сергей Гинзбург)

Šalis: Rusija

Trukmė: 100 min
 

Golubevų šeimoje vėl bręsta stichinė nelaimė. Jų namuose apsilanko Marinos (vaidina akt. Kristina Orbakaite) mama Elžbieta (vaidina akt. Lija Achedžakova), vis dar nemėgstanti dukters vyro Andrejaus (vaidina akt. Goša Kucenko) ir vadinanti jį  „tuo žmogumi“. Andrejus, nebegalėdamas pakęsti uošvienės, netrukus sulaukia pastiprinimo – pasisvečiuoti užsuka jo tėvas Vladimiras (vaidina akt. Vladimir Menšov), nepuoselėjantis ypatingų jausmų marčiai, ką jau kalbėti apie jos mamą, klasikinės muzikos ir poezijos gerbėją. Namuose bręsta karinės parengties būsena – Andrejus pykstasi su uošviene, Marina veliasi į konfliktus su šešuru, o konfliktų kaltininkai Elžbieta ir Vladimiras pjaunasi kaip šuo su kate.


 
Picture
www.ruskino.ru
Kriminalinis trileris

Režisierius: Sergej Šebrin (Сергей Щербин)

Šalis: Rusija

Trukmė: 101 min

Andrejus Gromovas (vaidina akt. Danila Kozlovskij) – specialiųjų tarnybų kariūnas, viso padalinio pasididžiavimas, pasiryžęs vardan tėvynės atlikti bet kokią užduotį. Iki ausų įsimylėjęs vyras ketina vesti, tačiau prieš vedybas jis turįs atlikti paskutinę savo misiją.

Ir štai vieną dieną apiplėšiama taupomoji kasa. Kaukėtas banditas, išgąsdintas pavojaus signalo peršauna policininko Frolovo (vaidina akt. Andrej Kuznecov) žmoną, kuri, laukdamasi kūdikio, miršta. Rasti banditą nepaprastai lengva – neapdairusis plėšikas ant ginklo paliko savo pirštų antspaudus ir, kaip paaiškėja, jis yra specialusis agentas Andrejus Gromovas. Tik viena smulkmena – Andrejus nekaltas, o kaltę prisiimti sutiko tik todėl, kad tai yra jo misijos dalis.UA-35502470-1