Picture
www.kinoifilm.ru
Drama

Režisierius: Jegor Anaškin (Егор Анашкин)

Šalis: Rusija

Trukmė: 176 min (4 x 44 min)
 

Lengvabūdė medicinos studentė Veronika (akt. Светлана Антонова) iki ausų įsimylėjusi Igorį (akt. Станислав Бондаренко) – aukštesniojo kurso studentą, dėl kurio virpa ne vienos būsimos medikės širdis. Džiūdama iš meilės be atsako Veronika atstumia savo gerbėją – beprotiškai merginą mylintį Levą (akt. Алексей Бардуков). Jis kuklus, dideles viltis teikiantis studentas, tačiau nei iš tolo neprimena merginų dėmesio spinduliuose besimaudančio Igorio, kuris visais būdais bando išvengti simpatijų jam nekeliančios Veronikos.


 
Picture
www.filmcccp.ru
Romantinė drama

Režisierius: Ilja Frez (Илья Фрэз)

Šalis: Rusija

Trukmė: 86 min
 

1977 metais Galina Ščerbakova (Галинa Щербаковa) parašė apsakymą „Jums net nesisapnavo“. Po trejų metų, remiantis rašytojos kūriniu buvo sukurta to paties pavadinimo romantinė drama apie dviejų jaunuolių meilę. Sovietinė Romeo ir Džiuljetos istorija pavergė visą Sovietų Sąjungą ir iki šiol yra prisimenama kaip šilčiausias, švelniausias ir šviesiausias meilės vaizdavimas kine.

Sovietinio žurnalo „Sovietinis ekranas“ („Советский экран“) apklausos duomenimis filmas buvo pripažintas geriausia 1980 – ųjų juosta ir pelnė apdovanojimą Vilniaus kino festivalyje.UA-35502470-1