Picture
www.ruskino.ru
Komedija

Režisierius: Sergej Ginzburg (Сергей Гинзбург)

Šalis: Rusija

Trukmė: 100 min
 

Golubevų šeimoje vėl bręsta stichinė nelaimė. Jų namuose apsilanko Marinos (vaidina akt. Kristina Orbakaite) mama Elžbieta (vaidina akt. Lija Achedžakova), vis dar nemėgstanti dukters vyro Andrejaus (vaidina akt. Goša Kucenko) ir vadinanti jį  „tuo žmogumi“. Andrejus, nebegalėdamas pakęsti uošvienės, netrukus sulaukia pastiprinimo – pasisvečiuoti užsuka jo tėvas Vladimiras (vaidina akt. Vladimir Menšov), nepuoselėjantis ypatingų jausmų marčiai, ką jau kalbėti apie jos mamą, klasikinės muzikos ir poezijos gerbėją. Namuose bręsta karinės parengties būsena – Andrejus pykstasi su uošviene, Marina veliasi į konfliktus su šešuru, o konfliktų kaltininkai Elžbieta ir Vladimiras pjaunasi kaip šuo su kate.

Picture
www.prodvizenie68.ru
Ir štai vieną dieną ant Marinos ir Andrejaus durų slenksčio pasirodo senas šeimos draugas, profesorius Koganas (vaidina akt. Michail Kozakov), pasiryžęs trečią kartą pagelbėti besipykstančiai šeimai. Draugiškai pagurkšnojusi taurųjį gėrimą, ryte šeimyna pabunda trečiąkart apsikeitusi kūnais. Kaip visada – ne laiku ir ne vietoje, nes ryte Marinos ir Andrejaus laukia iškilmingas aukcionas, apie kurį seneliukai nieko neišmano. Ant kortos pastatyti garsieji Faberže kiaušiniai, nulemsiantys tolesnę šeimyninio dueto karjerą.

Picture
www.spletnik.ru
Trečiosios dalies siužetas niekuo nesiskiria nuo prieš tai buvusių dviejų – iš tiesų geras humoras trykšta vos keliose filmo vietose. Kiek pritrūkau muzikos, kuri nublanko filmo fone ir ištirpo Golubevų šeimos chaose.

„Meilės kaip seilės 3“ puošmena tapo Rusijos kino grandai Lija Achedžakova ir Oskaro laureatas Vladimiras Menšovas, kurie ir „ištempė“ filmą ir savo fone nublankino Kristiną Orbakaitę ir Gošą Kucenko. Tiesą sakant, po pirmųjų dviejų „Meilės kaip seilės“ dalių trečiosios jau buvo per daug. Pirmųjų dalių pilnai pakako, kad žiūrovui būtų įrodyta filme kalama mintis, jog „šeima – tai mažas mikrokosmosas, kuriame reikia gyventi draugiškai“. Juolab, tai mums jau sakė garsusis katinas Leopoldas.

Jurgis
13/4/2011 08:53:34 pm

Neblogas filmecas, bet pirmas man ir antras man patiko labiau, rimtai per daug dalių susuko, bus kaip su Terminatorium, kad kuria iki begalybės kol nusibosta visiems ir niekas nebežiūri.
Pritariu nuomonei, kad jį ištempė tik Achedžakova su Menšovu, kitaip visai nieko vertas reginys būtų

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1