Picture
www.kinopoisk.ru
Komedija

Režisierius: Karion Oganesian (Карен Оганесян)

Šalis: Rusija

Trukmė: 106 min
 

1945 – ieji. Karo nualinta Rusija pamažu stojasi ant kojų. Moterys tik ir svajoja apie vedybas, o jaunimas skuba gyventi. Tuo tarpu grupelė kariūnų, įstrigusių Vokietijoje ir niekaip negalinčių ištrūkti namo, ima kurti planą kaip susiorganizuoti žmonas ir neleisti kitiems vyrams pagriebti gražiausias apylinkių moteris. Liošą (akt. Danila Kozlovskij) išsiuntus gimtinėn, vyrukai kaip mat sugalvoja planą ir paveda draugui jį įvykdyti. Per parą Lioša turėtų rasti po žmoną kiekvienam iš draugų ir, apsimetęs jais, vesti merginas. Tačiau ne viskas taip paprasta...

Picture
www.kinopoisk.ru
Filme netrūksta neblogo humoro elementų, o pati komedija iš tiesų labai dinamiška ir šviesi. Nepaisant to, greitas filmo tempas kartkartėmis nutrūksta ir išsibarsto, o vietomis ima ir išlenda toli gražu netobulo scenarijaus skylės. Smagu, jog filme nepagailėta įdomių situacijų ir herojus lydinčių nuotykių, tačiau labiausiai džiugina faktas, jog juostoje nėra nešvankių juokelių, kuriais remiantis komedijos tiesiog kepamos abiejose Atlanto pusėse.

Picture
www.kinopoisk.ru
„Penkios nuotakos“ kaip savo žanro atstovas yra sąlyginai neblogas ir lengvai žiūrimas filmas, tik štai jo scenarijus, nors ir gana originalus, tik vietomis gerokai šlubuoja. Tad filmą ant savo pečių velka aktorių kolektyvas, sukūręs įdomius, ryškiaspalvius ir lengvai įsimenamus personažus, kuriems filmo eigoje imi simpatizuoti.

Picture
www.kinopoisk.ru
Danila Kozlovskij kariūno mundurą vilkti jau nebe pirmą kartą ir, sunku paneigti, jog jis jam tinka. Jau senokai pasižymėjęs kaip puikus ir daugiabriaunis aktorius, vyras savo reputacijos nesutepė ir „Penkiose nuotakose“. Smagu buvo išvysti ir mano mėgstamą Lizą Bojarskają, kurią vertinu kaip ryškią žvaigždę Rusijos kino padangėje. Moteris įkūnijo vyrišką, kiek gruboką ir žodžio kišenėje neieškančią Zoją, kuri, nepaisant apgaulingos išvaizdos, kaip ir visos kaimo merginos, svajoja apie vedybas.

Picture
www.kinopoisk.ru
Taigi, visumoje „Penkios nuotakos“ – linksmas, nuotaikingas ir kaip per sviestą einantis filmas, net neabejoju, rasiantis savo žiūrovą.
Leave a Reply.


UA-35502470-1