Picture
www.kinoshko.tv
Karinė drama

Režisierius: Jelena Nemych

Šalis: Rusija

Trukmė: 12 X ~52 min

 

Filme atsispindi karo itin tiksliai ir tikroviškai pavaizduoti karo baisumai, žmonių išgyvenimai, nuolat lydintis netikrumo ir baimės jausmas, artimųjų netektis, karo suluošinti žmonių likimai ir bandymas kaskart iš naujo stotis ant kojų. Žiūrint serialą vidumi jauti koks baisus yra karas ir esi priverstas vėl ir vėl išgyventi skausmą ir baimę su filmo herojais.

Gulia, Musia ir Zoja - trys seserys, kurių likimai karo metu susiklosto itin skirtingai. Gulia (vaidina akt. Jelena Nikolajeva) - jauniausia iš visos trijulės, lengvabūdė, akiplėšiška ir neklusni mergina, nuolat įsipainiojanti ne ten, kur reikia. Zoja (vaidina akt. Jelena Podkaminskaja) - vyriausioji sesuo. Santūri, atsidavusi darbui ligoninėje, išsilavinusi ir skubanti teisti žmones už ne visuomet teisingus jų poelgius. Tuo tarpu Marija, arba tiesiog Musia (vaidina akt. Elizabeta Bojarskaja) - vidurinioji - miela, švelni, svajojanti tapti aktore. Mergina susitikinėja su Mitia (vaidina akt. Roman Polianskij) - būsimu architektu, nuolat kalbančiu apie ateityje jo regimas saulės elektrines.

Picture
www.ruskino.ru
Deja, būtent Musiai likimas nepagaili daugiausiai skaudžių kirčių - mergina ištremiama svetur, atskiriama nuo šeimos ir mylimojo, kenčia nepriteklių, tačiau vis vien išlieka ori ir visų mylima. Meilė Mitiai suteikia jai jėgų ir vilti kada nors grįžti namo. Mergina skaičiuoja dienas kada galės vėl išvysti seseris ir mylimąjį, o tuo tarpu Gulia jau rezga planą kaip nuvilioti sesers jaunikį.

Picture
www.kino-teatr.ru
Įdomu tai, kad seriale visi karo baisumai parodomi ne karo lauke sproginėjant minoms, kas yra įprasta filmuose apie karą, o žmonių, akyse, kūno kalboje, jų elgesyje. Režisierius žaidžia žiūrovo jausmais, prikausto jį prie ekrano ir nejučiom pastebi, kad jungi vieną seriją po kitos, nepaisant to, kad jų yra net 12 ir kiekvieną trunka apie valandą. Žiaurūs likimo smūgiai, bandymas stotis ant kojų ir kaskart gyventi iš naujo, viltis, kad artimųjų gyvybės dar neužgeso, draugystė, vardan kurios nebaisu paaukoti gyvenimą ir begalinis tėvynės ilgesys - visa tai parodoma seriale „Aš sugrįšiu“ apie taurius ir stiprius žmones.

Serialas iš tiesų įdomus, manau sužavės tiek žmones, gyvenusius Sovietų Sąjungoje, tiek jaunimą, gimusį po jos griūties.

Žemiau galite pasižiūrėti kelių serijų ištraukas.

Jūratė
18/2/2011 10:57:22 pm

Vakar atsisiunčiau ir pradėjau žiūrėti. Taip užkabino, kad peržiūrėjau 7serijas be atsitraukimo. Nuėjau miegoti paryčiais ir į darbą išėjau kaip zombis. Bet labai įdomu, super! Įdomu kas toliau bus :)

Reply
Jūratė
22/2/2011 05:41:09 pm

Baigiau serialą. Labai labai labai patiko, puikus darbas - dramatiškas, gražus, jausmingas ir jaudiantis. Ir pabaiga tokia dviprasmiška, lyg tęsinio reikėtų laukti...

Reply
3/3/2011 02:49:14 pm

labai geras filmas

Reply
vytas
13/5/2011 03:45:02 am

Reply
24/5/2011 12:42:34 am

Labai įdomus serialas, išties puikiai parodyti karo baisumai per žmonių likimus.

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1