Grįžtant prie trumpametražių filmų temos, apie kurią kalbėjau pristatydama lietuviškąjį „Senelį“, noriu jums parodyti kelis kaimyninėje Rusijoje sukurtus filmukus, priversiančius ne kartą nuoširdžiai nusišypsoti. Norėčiau iš anksto įspėti dėl daugybės necenzūrinių išsireiškimų, vartojamų juose, tad mažiems bei jautriems žiūrovams nuo peržiūros verčiau susilaikyti, nors tikiu, kad šiuo pasakymu tik dar labiau sužadinau jūsų smalsumą.

Šių filmukų autoriai – studijos „ТО 420“ darbuotojai – genialūs, tačiau uoliai besislapstantys vyrukai, savo taikliais, drąsiais ir genialiais filmukais ne vieną žiūrovą privertę plačiau pasidomėti vardais už kadro. Jie ignoruoja oficialias svetaines, slepia savo veidus ir amžių, o interviu metu pasitelkia aštrų humorą ir profesionalų akių dūmimą, kuomet nebežinai kas yra tiesa, o kas – lyg tarp kitko pasakyti žodžiai.

Vyrukai teigia, jog studiją „ТО 420“ įkūrė nebegalėdami kęsti šeimų burbėjimo ir raginimo galų gale uždirbti pinigų. Dar vienas jų motyvas – noras sulaužyti klasikinę animaciją supančius stereotipus.

Studijos kurtų animacinių filmukų temos – gana paprastos, paimtos iš mus supančios kasdieninės aplinkos. Savo kūryboje vaikinai nevengia mitologinių, pasaulio sukūrimo, visatos, dievybių temų, teologinio humoro ir, žinoma, tradicinių rusiškų keiksmų.

Filmukai išsiskiria savo kokybe, taiklumu „kaip pirštu į akį“, drąsa pavaizduoti tai, apie ką kiti tik kalba ir puikiu humoru. Tačiau gana kalbėti, geriau pasižiūrėkime apie ką eina kalba:Leave a Reply.


UA-35502470-1