Picture
www.ruskino.ru
Komedija

Režisierius: Александр Черных

Šalis: Rusija

Trukmė: 75 min

Pagrindinė filmo herojė (vaidina akt. Нелли Уварова) – pilka pelytė iš Minsko, atvažiavusi į Maskvoje vykstančią knygų mugę. Ji – provincialė, tačiau labai romantiška asmenybė, šventai tikinti meile.

Picture
www.ruskino.ru
Jis (vaidina akt. Григорий Антипенко) – talentingas programuotojas ir nepailstantis lovelasas, simpatiškas vyrukas, labai smarkiai užgeriantis kartą per metus ir visiškas cinikas meilės reikaluose (nors giliai viduje svajojantis apie tikrą ir vienintelę meilę).

Jie atsitiktinai susitinka Maskvoje. Vėliau jų susitikimai dažnėja ir būna vis labiau netikėti ir nelaukti. Jie jaučia antipatiją vienas kitam, tačiau nutaria išsiaiškinti kas gi bando manipuliuoti jų santykiais?

Juostoje „V + M (Myliu tave)“ išvysite žaidimą su likimu ir žymiajame rusų televizijos seriale „Bjaurusis ančiukas“ jau matytą ekrano porą – Nelę Uvarovą ir Grigorijų Antipenko. Pamačiusi filmą iš tiesų nustebau sužinojusi, jog šiedu aktoriai vėl vaidins kartu. Tačiau reginys vertas dėmesio. Įdomi filmavimo technika, vietomis netikėti režisūriniai sprendimai, neblogas humoras leidžia atsipalaiduoti ir ramiai stebėti ekrane matomą reginį, kuriame nekliūna nei vietomis banaloki įvykiai, nei ne visai stipri aktorių vaidyba.

   
M
8/2/2011 02:11:24 am

Būtinai pažiūrėsiu !

Reply
DJscreen
8/2/2011 05:08:26 pm

Mačiau anais metais. Smagus, patiko. Net išpūstažandė varliaake Uvarova, kurios nemėgstu, čia puikiai įsipaišė į filmą

Reply
DJ Vasia
13/2/2011 02:55:28 am

Tai smagu kad šiame saite nėra išankstinio nusistatymo nei prieš rusišką, nei prieš kokių kitų šalių kiną. Tiesa aš seksiu atidžiai šį saitą, kad taip ir toliau... :)
O šis filmas vidutinis...

Reply
LEEja
23/2/2011 07:40:26 pm

na, sis man taip pat labai vidutiniskas pasirode... jau tie kalbantys veidrodziu atspindziai.....

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1