Picture
Romantinė komedija

Režisierius: Dmitrij Gračev (Дмитрий Грачев)

Šalis: Rusija

Trukmė: 90 min
 

Sonia (akt. Екатерина Вилкова) – Rusijos pažiba. Ji – sėkmingiausias šalies supermodelis, svajojantis apie ramų šeimyninį gyvenimą su savo vaikinu. Deja, Sonios mylimasis Ruslanas (akt. Федор Бондарчук) – savimyla narcizas, populiarios kulinarinės laidos vedėjas, save laikantis žvaigžde ir nuolat patenkantis į pirmus bulvarinės spaudos puslapius. Savo piršlybas pardavęs paparaciams, Ruslanas galutinai įsiutina Sonią, svajojančią apie ramų gyvenimą ir neketinančią taikstytis su sužadėtinio užgaidomis.

Picture
www.filmopoisk.ru
Bankininkas Saša (akt. Максим Матвеев) – iki ausų įsimylėjęs Kristiną (akt. Мария Кожевникова) – pinigų, šlovės ir turtų besivaikančią banko darbuotoją. Pasipiršęs mylimajai ir sulaukęs neigiamo atsako, vyras sudaužyta širdimi atsiduria gatvėje, kur sutinka tokią pat Sonią. Toji, įsiutinta mylimojo meilės bulvarinei spaudai, pažada ištekėti už pirmo gatvėje sutikto vyro, kuris ir pasirodo esąs Saša, sutikęs vesti gražuolę kerštaudamas Kristinai.

Picture
Ir štai šviežiai iškepti jaunavedžiai Saša ir Sonia išeina iš santuokų ir rūmų. Kiek pavėluotai, tačiau visgi supratę, jog padarė klaidą, jaunieji bando gyventi kartu, o štai čia ir prasideda linksmoji dalis. Nekenčiantys vienas kito jaunieji privalo vaizduoti įsimylėjėlius ir visuomenėje atrodyti idealia šeima. Tačiau ne veltui sakoma, jog nuo neapykantos iki meilės tėra tik vienas žingsnis.

Picture
Filmo kūrėjai veltui praleido iš tiesų daug smulkmenų. Kaip jau minėjau, Sonia – supermodelis, Saša – sėkmingas bankininkas. Žiūrovas tiesiog pastatomas prieš šį faktą. Filmo pradžioje Sonia žygiuoja podiumu, o Saša keliose scenose šmirinėja po banką ir tai yra viskas. Man regis būtų žymiai įdomiau, jeigu būtų bent šiek tiek praskleistos modelių ir bankininkų darbo užkulisių paslaptys – juk tokį glamūrą  ekrane matome toli gražu ne kasdien. O kai pagalvoji kiek juokingų ir įdomių situacijų galima buvo sukurti pasitelkus herojų profesijas... Deja, ekrane matome du herojus, kurie atrodo absoliučiais veltėdžiais ir mėgaujasi prabanga. Kadangi „Vedybų manai“ neatskleidžia pagrindinių herojų darbo subtilybių, o žiūrovas paliekamas mėgautis trimis skambiais žodžiais - „supermodelis“, „bankininkas“ ir „laidų vedėjas“, herojų portretai lieka neatskleisti iki galo.

Picture
Herojų portretų trūkumą galima buvo kompensuoti veiksmu, juokingu siužetu ir dar juokingesnėmis situacijomis. Gerai prasidėjęs filmas – nevykusios piršlybos, skubios vedybos, komiška pirmoji jaunavedžių naktis, nutrūko net neprasidėjęs. Po pirmosios vedybinės nakties prasideda bendros Sonios ir Sašos reklamos, žurnalų viršeliai, interviu ir filmavimasis televizijos laidose. Iki šiol kaip šuo su kate sutarę jaunieji staiga ima ir pradeda bendrauti žmogiškai ir šiltai. Tuo metu mane aplankė tik viena mintis – „nejaugi aš kažką praleidau?..“

Picture
Vienintelis filmo peržiūros metu iš tiesų džiuginęs dalykas – pagrindinių vaidmenų atlikėjai Maksimas Matvejevas ir Jekaterina Vilkova. Aktoriai filmavimo aikštelėje „susigrojo“ tikrai puikiai. Anksčiau kartu vaidinę „Stilinguosiuose“ Jekaterina ir Maksimas puikiai jaučia vienas kitą, tačiau net stiprūs ir charizmatiški aktoriai neišgelbėjo šio filmo. Kiti filmo veikėjai, ypatingai Fiodoras Bondarčiukas ir Marija Koževnikova vaidina visiškus idiotus, kas ne tik atrodo nepatraukliai, bet filmo eigoje ima erzinti.

Taigi, „Vedybų mainai“ – ne itin vykusi romantinė komedija, tinkama žiūrėti tik kaip foninis filmas, kuomet turite įdomesnės veiklos.

Renata
31/7/2011 07:34:47 pm

dar karta pasitvirtino mano nuomone-rusiski filmai-patys geriausi filmai

Reply
To Renata
2/8/2011 02:53:39 am

Tu tokią išvadą padarei po šio filmo peržiūros ???

Reply
Renata
23/8/2011 08:04:27 pm

ne=) bet sis iras, buvo neblogas kaip ir visi rusiski, dar nemaciau rusisko kuris man nepatiktu=)

Reply
Živilė
30/10/2011 08:58:20 pm

Šitas yra totalus ššššš. ir būtent todėl, kad bandyta labai nevykusiai kopijuoti holivudiškas komedijas. manau, jeigu būtų kuriama grynai rusišku stiliumi, filmas būtų buvęs sėkmingesnis ir įdomesnis. šiaip net nesupratau filmo esmės, lyg ir norėta pasijuokti iš kai kurių personų, lyg ir ne...

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1