Picture
www.l.yimg.com
Karinė drama

Režisierius: Luis Mandoki

Šalis: Meksika, JAV, Puerto Rikas

Trukmė: 120 min

 
Devintasis dešimtmetis. Vienuolikametis Chava (vaidina akt. Carlos Padilla) – berniukas, gyvenantis su mama (vaidina akt. Leonor Varela), broliu (vaidina akt. Adrian Alonso) ir seserimi (vaidina akt. Ana Paulina Caceres). Tėvui palikus šeimą Chava tampa šeimos galva ir vyriausiuoju jos vyru. Berniukas stengiasi padėti mamai išlaikyti šeimą, o kur dar mokslai, kasmet spaudžiantys vis smarkiau. O aplinkui siaučia pilietinis Salvadoro karas. Naktimis griaudi sprogimai, netyla automatų šūviai ir vienas po kito žūva Chavos draugai, su kuriais dar vakar berniukas žaidė gatvėje.


 
Picture
www.movies.com
Psichologinis mistinis trileris

Režisierius: Darren Aronofsky

Šalis: JAV

Trukmė: 108 min

   
Nina (vaidina akt. Natalie Portman) – jaunutė balerina, visą save atiduodanti baletui. Ji – perfekcionistė, tobulai atliekanti kiekvieną šokio žingsnelį ir laukianti savojo triumfo valandos. Tuo tarpu teatre artėja milžiniškos permainos – baleto veteranė Beth palieka teatrą, o baletmeisteris Thomas Leroy (vaidina akt. Vincent Cassel) kuria modernią Piotro Čaikovskio „Gulbių ežero“ versiją – atviresnę, energingesnę ir labiau šokiruojančią. Nina neriasi iš kailio tam, kad gautų pagrindinį vaidmenį, tačiau visi, matydami mielą Ninos veidelį ir žinodami jos ramų charakterį garsiai abejoja ar sugebės tyra ir švelni Nina įtikinamai suvaidinti stiprią, aistringą ir pagiežingą juodąją gulbę?


 
Picture
www.movies.com
Fantastinė mistinė drama

Režisierius: Guillermo del Toro

Šalis: Ispanija, JAV, Meksika

Trukmė: 119 min

 
Ispanija. 1944 – ieji. Sukilėlių grupuotės buriasi miškuose ir kovoja su fašistais, bandydami nuversti diktatoriaus Franko režimą. Ofelija (vaidina akt. Ivana Baquero) – gražuolė mergaitė, gyvenanti savo susikurtame svajonių ir fantazijų pasaulyje. Kartu su besilaukiančia motina Karmen (vaidina akt. Ariadna Gil) jos atvyksta į Ofelijos patėvio Vidalio (vaidina akt. Sergi López) karinę būstinę. Pastarasis, despotiškas ir žiaurus Franko armijos generolas, bet kokia kaina siekia išvalyti apylinkių miškus nuo partizanų. Ieškodama  šilumos ir užuovėjos mergaitė greitai suvokia kas per žmogus yra jos patėvis, o matydama sergančią motiną vis labiau šliejasi prie namų tarnaitės Mersedes (vaidina akt. Maribel Verdú), kuri, jau senokai apgaudinėdama generolą, padeda miškuose besislapstantiems sukilėliams, kurių Vidalis taip nekenčia.


 
Picture
Drama

Režisierius: Henry Bean

Šalis: JAV

Trukmė: 102 min

   
Tikrais faktais paremta istorija pasakoja apie žydo vaikinuko, vardu Denis Balintas gyvenimą (vaidina akt. Ryan Gosling). Vaikystėje išvarytas iš religinės mokyklos už laisvamaniškumą, sulaukęs 22 – ejų Denis plikai nusiskuta galvą, užsitraukia svastika margintus marškinėlius ir tampa skinheadu. Dabar jis – neonacistų grupuotės lyderis, paskelbęs karą žydams ir nevengiantis kiekviena proga pasityčioti iš religinės mažumos. Denio galva kupina sensacingų idėjų, jis – įtakingiausias grupuotės narys, kurio įsakymu kiti pasiruošę žudyti niekuo dėtą religinę mažumą. Kasdien augant jo įtakingumui, vis daugiau žmonių susidomi nestandartinėmis vaikino idėjomis. Nepaisant to, vyrukas giliai širdyje lieka žydu – su svastika ant peties ir Tora širdyje. Dienomis mušdamas judėjus, naktimis vaikinas skaito šventuosius žydų raštus ir vis dažniau prisimena savo vaikystę religinėje mokykloje.


 
Picture
www.movies.com
Romantinė drama

Režisierius: Massy Tadjedin

Šalis: JAV, Prancūzija

Trukmė: 90 min

   
Jauni, gražūs ir laimingi sutuoktiniai Maiklas (Sam Worthington) ir Džoana (vaidina akt. Keira Knightley) sėkmingai kopia karjeros laiptais, gyvena prašmatniame bute Manheteno centre ir, regis, myli vienas kitą.

Deja, vos vienas vakarėlis lengva ranka bloškia idealaus gyvenimo iliuziją užmarštin. Maiklo įmonės vakarėlio metu Džoana pastebi dviprasmiškus sutuoktinio ir naujosios jo bendradarbės Loros (vaidina akt. Eva Mendes) susižvalgymus. Pavydui ir apmaudui liejantis per kraštus Džoana priekaištauja vyrui už jos įsivaizduojamą neištikimybę, o pastarasis, viską neigdamas, kitą dieną leidžiasi į  dviejų dienų komandiruotę, kurioje jį lydi seksualioji konflikto kaltininkė Lora.UA-35502470-1