Picture
www.movies.com
Drama

Režisierius: Jean-Marc Vallée

Šalis: Kanada, Prancūzija

Trukmė: 120 min
 

Rašydama apie „Café de Flore“ užsiminiau, jog šiųmetiniame Kino Pavasaryje filmas yra realus kandidatas pelnyti žiūrovų simpatijų prizą, tačiau iš tiesų manau, jog iš jo rankų šį apdovanojimą nukniauks „Neliečiamieji“. Muzikalus ir jautrus filmas, prisodrintas geru humoru neabejotinai patiks didžiajai daugumai jį mačiusių žiūrovų, o jaudinanti draugystės kelionė įsimins ne vienam Kino Pavasario žiūrovui. Ir nors iškart užbėgsiu įvykiams už akių ir pasakysiu, jog „Neliečiamieji“ – anoks kino šedevras, tačiau reikia pripažinti, jog filmo žanras, šviesi jo aura ir spinduliuojama gera nuotaika paperka žiūrovus ir leidžia jiems maloniai praleisti visas 120 juostos peržiūros minučių.


 
Picture
www.hollywoodreporter.com
Drama

Režisierius: Jean-Marc Vallée

Šalis: Kanada, Prancūzija

Trukmė: 120 min

2012-ųjų Kino Pavasario komanda šį filmą vadina visos komandos favoritu ir numylėtiniu, tad daugelis net neabejoja, jog būtent ši juosta šiemet nuskins žiūroviškiausio filmo laurus. Pritariu nuostatai, kad šis filmas yra realus pretendentas šiam titului, tačiau sunku paneigti faktą, jog šiųmetinėje Kino Pavasario programoje, kuri išsiskiria itin didele stiprių ir gerų filmų gausa, tokių pretendentų yra ir daugiau, tačiau apie kai kada nors kitąkart.

„Café de Flore“ lygiagrečiai pasakojamos dvi skirtingos, ir, regis, nesusijusios meilės istorijos, kurias skiria net kelių dešimtmečių laikotarpis ir vienas nuo kito nutolę žemynai.UA-35502470-1