Picture
www.popstar.com
Muzikinė romantinė drama

Režisierius: Herbert Ross

Šalis: JAV

Trukmė: 107 min                                                                               
 

Turiu pripažinti, jog šią juostą žiūrėjau tik todėl, jog šių metų lapkričio 4 dieną Lietuvos kino ekranus turėjo pasiekti, tačiau juose nebus rodoma šiuolaikinė šio filmo versija, režisuojama Craigo Brewerio, tad derėtų palyginti šias dvi juostas. Būtent smalsumo vedama įsijungiau 1984 – ųjų versiją ir pradėjau tikėti, kad 2011 - ųjų variantas jos neperspjaus.


 
Picture
www.movies.com
Muzikinė nuotykių drama

Režisierius: Julie Taymor

Šalis: JAV, Didžioji Britanija

Trukmė: 133 min
 

1968 – ieji. Džudas (akt. Jim Sturgess) – neturtingas Liverpulio vaikis, emigrantas – nelegalas, atvykęs į JAV ieškoti savo tėvo. Vos išlipęs į krantą jis randa tai, ko mažiausiai tikėjosi – tikrus draugus, nuotykius ir, žinoma, meilę. Sutikęs pašėlusį vyruką vyruką Maksą (akt. Joe Anderson) Džudas randa jame geriausią draugą. Jau pirmo apsilankymo Makso namuose metu Džudas pastebi nuostabią draugo seserį Liusi (akt. Evan Rachel Wood), o po kiek laiko įsitraukia į aistringą ir permainingą meilės nuotykį su mergina, gedinčia Vietnamo kare žuvusio mylimojo.


 
Picture
www.ses.fi
Drama

Režisierius: Klaus Härö

Šalis: Suomija

Trukmė: 74 min
 

Leila (akt. Kaarina Hazard) – nusikaltėlė, nuteista kalėti iki gyvos galvos, pritaikius amnestiją pajuntanti šviežio oro gurkšnį plaučiuose. Leilai, neturinčiai nei šeimos, nei draugų, nei vietos po saule ir galinčiai pasigirti kriminaline praeitimi, siūlomas darbas pas aklą kaimelio dvasininką Jokūbą (akt. Heikki Nousiainen), gyvenantį pačiame kaimo pakraštyje. Išmintingas senolis – paskutinė daugelio likimo nuskriaustų žmonių viltis. Tikėdamiesi pagalbos, žmonės vienas po kito siunčia laiškus dvasininkui prašydami patarimo ir maldos, galėsiančios padėti jiems tęsti gyvenimo kelionę. Tad naujosios Leilos pareigos – žmonių laiškų skaitymas, atsakymų jiems rašymas ir bendravimas su išmintingu senoliu.


 
Picture
Biografinė nuotykių komedija

Režisierius: Richard Loncraine

Šalis: JAV

Trukmė: 108 min
 

„Mano vienintelis“ – tai filmas, paremtas aktoriaus Georgo Hamiltono gyvenimo istorija, kuria vietomis sunku patikėti žinant faktą, jog visa tai tikra ir neišgalvota.

Šeštojo dešimtmečio Amerika. Ana Deveron (akt. Renée Zellweger) – žavinga ir charizmatiška moteris, neiškentusi savo vyro, kompozitoriaus Deno (akt. Kevin Bacon) neištikimybės ir palikusi žmogų, padovanojusį jai nuostabų sūnų. Susirinkusi daiktus ir pasiėmusi abu vaikus – Džordžą (akt. Logan Lerman) ir Robį (akt. Mark Rendall), moteris leidžiasi į kelionę per visą šalį ir tikisi rasti laimę, o tiksliau turtingą vyrą, galėsiantį išlaikyti ją ir jos vaikus. Situaciją palengvina tai, jog vyrai neatsispiria Anos žavesiui, o daugumoje Amerikos miestų moteris turi po ištikimą gerbėją, kadaise norėjusį ją vesti. Deja, kaip vėliau paaiškėja, didžioji dalis jos gerbėjų tėra aferistai, niekšeliai ir sukčiai, tačiau Ana ne iš tų moterų, kurios greitai pasiduoda ir nuleidžia rankas, tad „to vienintelio“ paieškos tęsiasi, o kelionėje moters ir jos vaikų laukia naujos pažintys, nuotykiai, gyvenimo vertybių perkainojimas ir savęs pačių atradimas iš naujo.


 
Picture
Fantastinė drama

Režisierius: Sam Garbarski

Šalis: Belgija, Liuksemburgas, Prancūzija, Vokietija

Trukmė: 98 min


Kiekvienas mūsų gyvenime esame patyrę momentų, kuriuos vadiname gyvenimo lūžiais ar įvykiais, pakeitusiais mūsų gyvenimo tėkmę. Tomas (akt. Pascal Greggory) – iš pažiūros sėkmingas, tačiau nelaimingas pusamžis vyras, išgyvenantis kūrybinę krizę. Jo gyvenimas pasikeitė tą akimirką, kuomet jį, mamą (akt. Alexandra Maria Lara) ir seserį paliko taip ir neatsisveikinęs tėvas, išvykęs į Paryžių. Net ir praėjus keliems dešimtmečiams nuo lemtingojo įvykio Tomas vis dar kaltina tėvą dėl suluošintų šeimos likimų ir nesuvokia tokio jo poelgio priežasties.UA-35502470-1