Picture
Biografinė sportinė drama

Režisierius: Bennett Miller

Šalis: JAV

Trukmė: 133 min
 

Bilis Binas (akt. Brad Pitt) – silpnos ir ne itin perspektyvios beisbolo komandos Oakland Athletics  vadybininkas. Prasidėjus 2002 – ųjų sezonui susidūręs su mažo komandos biudžeto ir savininkų reikalavimų pasiekti apčiuopiamus rezultatus problema, vyras priverstas ieškoti išeities. Turėdamas minimalią pinigų sumą jis privalo ieškoti būdo kaip išgelbėti merdėjančią komandą ir suburti žaidėjus, galinčius rungtyniauti su ištisą beisbolo žaidėjų žvaigždyną turinčiomis komandomis.


 
Picture
www.kinopoisk.ru
Romantinė drama

Režisierius: Jerzy Hoffman

Šalis: Lenkija

Trukmė: 128 min
 

„Žiniuonis“ – tai lenkų kino perliukas, sukurtas remiantis Tadeuszo Dolegos – Mostowiczo romanu. Savo laiku buvęs hitu visoje Sovietų Sąjungoje, net ir praėjus beveik dvidešimčiai metų jis išlieka vis toks pat šiltas ir artimas žmogaus širdžiai, o jame gvildenami klausimai ir problemos aktualūs net ir šiandien.


 
Picture
www.nattogdag.no
Veiksmo drama

Režisierius: Marius Holst

Šalis: Norvegija, Prancūzija, Švedija, Lenkija

Trukmė: 120 min


XX amžiaus Norvegija. Į atokioje Velnio saloje įsikūrusią paauglių koloniją atvyksta du naujokai – Erlingas (akt. Benjamin Helstad) ir Ivaras (akt. Magnus Langlete). Įsikūrę naujoje vietoje paaugliai priversti gyventi pagal taisykles ir paklusti kolonijos tvarkai, tačiau Erlingui tai nė motais. Kuomet Ivaras, regis, susitaiko su savo padėtimi, Erlingas puoselėja viltį pabėgti ir atkakliai maištauja. Netrukus vaikinas susidraugauja su pavyzdiniu kolonijos auklėtiniu Olavu (akt. Trond Nilssen) arba tiesiog C1, Velnio saloje praleidusiu šešerius gyvenimo metus ir netrukus galėsiančiu ją palikti.

Maištingas, agresyvokas Erlingas kelia grėsmę ne tik kolonijos auklėtiniams, tačiau ir klibina direktoriaus kėdę (akt. Stellan Skarsgård). Rusenančioje pelenų krūvoje tapęs žiežirba, Erlingas įpučia ugnį paauglių širdyse ir sukelia dar neregėto masto maištą, o visuotinu pavyzdžiu buvęs Olavas tampa dešiniąja naujoko ranka.


 
Picture
www.danskfilmogteater.dk
Romantinė komedija, drama

Režisierius: Lone Scherfig

Šalis: Danija, Švedija

Trukmė: 112 min

Mažame miestelyje kažkur pasaulio pakrašty masiškai auga susidomėjimas italų kalba. Į organizuojamus italų kalbos kursus, kuriuose net nėra normalaus dėstytojo, vienas po kito renkasi entuziastai – nerangi bandelių pardavėja Olimpija (akt. Anette Støvelbæk) ir raudonplaukė jos sesuo Karen (akt. Ann Eleonora Jørgensen), kunigas Andrejas (akt. Anders W. Berthelsen), miestelio davatkos, maištingas kavinės padavėjas Halfinas (akt. Lars Kaalund) ir net grynakraujė italė (!) Džiulija (akt. Sara Indrio Jensen).UA-35502470-1