Picture
www.movies.com
Dokumentika

Režisierius: Thomas Balmès

Šalis: Prancūzija

Trukmė: 79 min

  „Kūdikiai“ - tai nuotaikinga dokumentinė juosta apie keturis mažylius ir pirmuosius jų gyvenimo metus. Pagrindiniai veikėjai – namibietė Ponijao, japonė Mari, mongolas Bayar ir amerikietė Hattie. Režisierius fiksuoja jų gyvenimą nuo gimimo iki pirmųjų žingsnių. Išvysime, kad nesvarbu kur ir kaip gimėmė – juk visi mes į šį pasaulį atėjome be galo laukiami, mylimi ir augome mokydamiesi tų pačių dalykų. „Kūdikiai“ - be galo šiltas filmas apie žmones ir tai, kiek laimės suteikiame kitiems savo atėjimu į šį pasaulį.

   

Daugelis turbūt niekuomet nesusimąstėme kokie juokingi ir nekantrūs buvome vaikystėje, tad ši juosta – apie mus visus – juokingus ir verksnius, nerangius ir seilėtus, besijuokiančius ir laimingus. Čia išvysite kaip mažieji griauna namus, kankina katinus, skanauja tualetinį popierių ir taria pirmuosius žodžius. Dokumentika, kurią žiūrėdama juokiausi begalę kartų.

Juostoje vos keletas dialogų, tačiau tai yra vienas tų filmų, kuriems nereikia vertimo, nes juk žodį „mama“ suprantame visi.
    
o kur gaut si filma:)?noreciaupaziuret?:)
19/12/2010 08:51:16 am

Reply
19/12/2010 09:12:32 pm

Sveiki,
Šis filmas šiuo metu rodomas kino teatre "Pasaka" Vilniuje.

Reply
Auksinis kardas
20/12/2010 07:53:04 pm

Nors nesu dokumentikos megejas, taciau kazkaip sugunde aprasas, o ir filmo trukme nebaisi. "Kudikiai" labai patiko, nemaniau, kad dokumentika gali buti kitokia, netipiska iprastinei. Ziurisi lengvai, filmas uzkabino ir nepaleido iki paskutiniu minuciu

ReplyLeave a Reply.


UA-35502470-1